Nokia N96

Aparati, omrežje, pokritost s signalom
Odgovori
PINki
Novinec
Novinec
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Okt 2008 00:05
Telefon: SGS2
Znesek računa: 15
Kraj: Lj

Nokia N96

Odgovor Napisal/-a PINki »

Lahko kateri lastnik telefona pokomentira ta aparat?
Kakšna je kaj kvaliteta izdelave? :podpora:

Prej sem imel touchscreena in mi ne ustreza, iskal sem pa telefon z večjim zaslonom in je to nekaj kar se mi dopade zaenkrat... :greensmart:
Uporabniški avatar
selebajzer
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 29. Mar 2009 21:44
Telefon: Iphone in LG KU990

Re: Nokia N96

Odgovor Napisal/-a selebajzer »

PINki napisal/-a:Lahko kateri lastnik telefona pokomentira ta aparat?
Kakšna je kaj kvaliteta izdelave? :podpora:

Prej sem imel touchscreena in mi ne ustreza, iskal sem pa telefon z večjim zaslonom in je to nekaj kar se mi dopade zaenkrat... :greensmart:
Hmmm nisem ravno lastnik omenjenega aparata, vendar lahko pomagam... Lasti si ga pa moj šef... :-D

Nokia N96 je dober telefon, zelo velik ekran, 16Gb notranjega spomina, 5MP kamera.... Ima par slabosti, kot je zadnja ploščica, ki je zelo krhka. Robovi so pa zelo močno ojačani pred udarci. Ima počasnejši procesor kot N95 8Gb, ki pa je N95 8Gb vsaj eno leto starejši model od N96. Zna se zgoditi, da pri zagonu nekaterih aplikacij rabi vsaj par sekund, ki pa nekaterim zahtevnim osebkam močno moti (tudi meni osebno :hudajeza: ).

Ima zelo močna zvočnika, notranji GPS, podpira vse formate glasbe, ter nekatere video formate, podpira tudi Office dokumente, kar za poslovno uporabo prav pride, ter vsebuje vse aplikacije za internet (od wlan celo do HSCSD).... Na žalost pa nima IR :jezik:

Kot sem omenil, da ga ima tudi moj šef, vendar njemu se gre bolje samo za to, da lahko kliče in pošilja sms-e, redko kdaj pa kakšno sliko naredi. Se pravi koristi aparat dobrih 25%!!! :pogodba:

Če pa imaš kakšno vprašanje pa kr javi!.... :podpora:
Tušmobil - Čisti računi
PINki
Novinec
Novinec
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Okt 2008 00:05
Telefon: SGS2
Znesek računa: 15
Kraj: Lj

Re: Nokia N96

Odgovor Napisal/-a PINki »

Sem pristal na Nokiji 5800. N96 naj bi imela zelo slabo ohišje (nekvalitetno) za tak high-end telefon, pa vmes sem koristil N95 pa videl da mi slide ne ustreza. Pa slišal sem tudi, da je včasih kar počasna in začne malo štekati pri obračanju slike itd...

Na 5800 pa zelo hitro menja med portretom in landscape-om, sem res prov presenečen nad hitrostjo.
Uporabniški avatar
selebajzer
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 29. Mar 2009 21:44
Telefon: Iphone in LG KU990

Re: Nokia N96

Odgovor Napisal/-a selebajzer »

Ja 5800 je super! Zelo lep touchscreen, odziven, še posebej močna zvočnika.... Malenkost, ki niti ne moti veliko, je kamera 3,2 Mp, čeprav so slike zelo kvalitetne... :thumbs:
Tušmobil - Čisti računi
Odgovori