Predplačniški Eon TV

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
andyb
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 15. Feb 2021 08:33
Telemach paket: Free2Go revolucija
Telefon: Xiaomi Redmi Note 7

Predplačniški Eon TV

Odgovor Napisal/-a andyb »

Gledam ponudbo za predplačniški EON TV za 3 mesece in mi na Telemachu svetovalec ni znal povedat, kakšna je cena potem po 3 mesecih. :headbash:

Nekako po pregledu Telemach strani predvidevam, da če želim podaljšati paket, me potem naprej stane najmanj 25 EUR na mesec (EON Light TV) oz. ob vezavi za 2 leti je prvig 6 mesecev ceneje. A to drži?

Na koliko napravah se pa lahko uporablja ta prepaid paket? Bi malce preizkusil.
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Predplačniški Eon TV

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Po preteku 3 mesecev kupiš nov predplačniški paket za 3 mesece. Simple as that. Predplačniški EON verjetno s strani Telemacha ni mišljen, da se nanj "naročiš". Zato tudi ne znajo povedati, kakšna je cena. Pač vsakič kupiš nov paketek in imaš kar dosti programov za manj kot 5 € na mesec. To je bolj rešitev za tiste, ki niso naročniki na Telemach in tako lahko gledajo programe SportKlub. Kar ni švoh. Če bi na Telemachu resno tržili EON prepaid, bi to lahko opazil kje na njihovi spletni strani...
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
drejci82
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Apr 2018 03:00

Re: Predplačniški Eon TV

Odgovor Napisal/-a drejci82 »

andyb napisal/-a: 18. Jun 2021 14:14 Gledam ponudbo za predplačniški EON TV za 3 mesece in mi na Telemachu svetovalec ni znal povedat, kakšna je cena potem po 3 mesecih. :headbash:

Nekako po pregledu Telemach strani predvidevam, da če želim podaljšati paket, me potem naprej stane najmanj 25 EUR na mesec (EON Light TV) oz. ob vezavi za 2 leti je prvig 6 mesecev ceneje. A to drži?

Na koliko napravah se pa lahko uporablja ta prepaid paket? Bi malce preizkusil.
Odgovor Telemach-a:

"Pozdravljeni, po izteku 3 mesecev je paket možno podaljšati preko kreditne kartice.
Cena je odvisna od izbranega paketa.
Paket EON Light TV je 25 EUR/mesec, EON Full TV 29 EUR/mesec in EON Premium TV 34 EUR/mesec."
Odgovori