+ BONUS

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

+ BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Nova "opcija" uporabe predplačniških storitev Free2go: s 1. 12. 2020 je pri preverjanju stanja, poleg dobroimetja še zraven + BONUS EUR, kjer je zabeleženo dodatno dobroimetje. Kolikor sem bral na spletni strani, si razlagam to takole: Za vse storitve (tujina, roaming, vklop paketov, klici na komercialne številke itd.) se bo cena odštela od prvotnega zneska dobroimetja. Drugi znesek (tj. BONUS) pa bomo lahko pridobili pri polnjenju svojega računa, v smislu "polniš za 10€, dobiš dodatnih 10€ zraven" (že znane akcije pri Tušu in Petrolu, kjer ne dobiš neposrednega popusta), in bo ta Bonus možno koristiti samo za določene storitve. Predvidevam, da samo za klici/SMS/MMS na navadne številke, vklope dodatnih paketov in roaming v tujini, ne pa za klice na komercialne številke in klice v tujino ipd.
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

To pomeni, da bom kupil na petrolu za 10€+10€ bom dobil bonusa, ampak ga ne bom mogel koristiti za aktivacijo naslednji mesec za revolucijo?
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Ne vem kaj točno to pomeni, samo predvidevam, saj Telemach ne da točnih navodil o tem. Verjetno bomo lahko Revolucijo vključili tudi z BONUSOM, ne bo pa mogoče s tem bonusom "plačat" storitve izven EU/EEA in storitve na posebne in komercialne številke in klice v tujino. To je moje predvidevanje, glede na zapisano na spletni strani.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 503
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Res je, kar pravi @TadejH, Revolucija (spet 20.000 enot) se je aktivirala iz "BONUS-a".
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

👍
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Zakaj se mi ta mesec Revolucija ni vključila iz Bonusa? Je še kdo imel to težavo? Imel sem 2€ rednega in 5€ bonusa, pa ni šlo skozi. Na Telemachu niti ne vedo kaj je ta bonus ...
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TNT »

Jaz imam isti problem, 5€ bonusa + 2€ dobroimetja pa mi sistem pravi da nimam dovolj za aktivacijo revolucije? :confused:

5€ bonusa lahko porabim potem za???
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TNT »

Evo, našel odgovor...
Priponke
Posebni-Pogoji-Koriscenja-Dobroimetja-Predplac-12-2020 (1).pdf
(31.04 KiB) Prenešeno 88 krat
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Fora je v tem, da sem pol leta nazaj na dveh številkah lahko iz bonusa aktiviral Revolucijo, zdaj pa na tretji številki ne morem, saj napiše, da ni dovolj dobroimetja ... 😑. In nikjer ne piše, da to ne bi šlo. Bonusa ne moreš koristit v tujini (izven EU), ne more koristit za komercialne namene (npr. 090) in ne moreš koristit za klice v tujino iz SLO. Ostalo bi moralo it.
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TNT »

Danes sem probal vključiti REVOLUCIJO, sem imel 5€ bonusa + 3,75€ dobroimetja pa je sistem rekel, da nimam dovolj za aktivacijo. Ko se naložil še razliko, sem lahko aktiviral revolucijo brez problema! Imam pa samo jaz en in edini telefon pri TM. :butec:

Prebral sem tista navodila / drobni tisk za PREDPLAČNIŠKI BONUS in kar jaz razumen je samo za STORITVE V TM omrežju in nič več.
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Saj o tem pravim. In pol leta nazaj se je bonus lahko koristil za aktivacijo Revolicije, zdaj pa ne ...

TM omrežje pomeni, da moraš biti prijavljen v Telemach omrežje. Ne moreš pa koristit bonusa, če si v gostovanji na Telekomovem omrežju.
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TNT »

Jap, se strinjam s tabo Tadej. Sm že mislu, da sem jaz tolk blonD. :bonk:
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Sem jih klical, pa itak nimajo odgovora ... 😑
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a TNT »

TadejH napisal/-a: 30. Avg 2021 18:55 Sem jih klical, pa itak nimajo odgovora ... 😑
POMOČ NAROČNIKOM: Dobrodošli pri Tlelevmarchetu?
JAZ: Dobrodošel kje :?:
POMOČ NAROČNIKOM: Samo trenutek, grem vprašat sodelavca... :podpora:
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 503
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: + BONUS

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Ampak to pač morajo znati pojasniti. Seveda po nekem telefonu lahko rečejo karkoli, preko chata prav tako. Ob tem jih še "zasačiš", ko so nepripravljeni, morda kaki študenti itd... Verjetno bi bilo najbolje klicati/chatati sredi tedna v dopoldanskih urah.
Kaj če enostavno napišeta email na njihov uradni email naslov?
Tam pa si lahko vzamejo čas, preverijo, pa tudi odgovor je bolj "formalen" in na nek način tudi bolj dokazljiv. Res bo sicer malo dlje trajalo, bo pa odgovor tudi "dokazljiv", če se bosta obrnila še na kak drugi oddelek.
Morda je ta "težava" samo tehnične narave in je večja verjetnost, da jo na tak način tudi odpravijo.
Slika
Odgovori