Prenos številke na Telemach

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Prejšnji teden(v sredo) sem bil v vaši poslovalnici v Europarku, da bi prenesel telefonsko številko k vam od drugega operaterja. Vse je potekalo gladko, Ines, ki je obravnavala ta primer, je celo rekla, da bo osebno spremljala prenos, ki bi naj bil izvedel drugi dan, torej v četrtek. Opozorila me je da od bivšega operaterja dobim obvestilo o prenosu. Vse lepo in prav.

Seveda v četrtek ni bilo sms-a, kakor tudi ne prenosa številke.

Kličem v petek v poslovalnico, kjer se mi javi Rene, ki pa ni imel pojma, kako lahko kaj preveri, kje je prišlo do težave, saj mi je reko, da me bo poklical nazaj, ko preveri email.
Me je sicer res poklical nazaj in povedal, da je na njihovi strani prišlo do napake.

Obljubil je da bo prenos izvršen v ponedeljek. Opozorim, ga, da se naj izvede v ponedeljek, saj oglašujete povrnitev stroška prenosa(5€), če prenesemo do konca avgusta.

Seveda, danes je ponedeljek in prenos ni bil izveden.

Celo, še več, dobil sem sms, da se bo prenos izvedel 01.09.2020 ob 00:30
Sprašujem se ali je to nalašč, da zavlačujete zaradi teh 5€ ali kaj, da niste sposobni narediti neke trivialne zadeve? Zakaj pol to oglašujete?
Saj ni dosti, teh 5€, samo občutek, še predno sem pri Telemachu je pa zelo negativen, da moram sedaj jaz »plačati vašo napako«.
Razočaran sem!
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Ammmmmm, kdo so to "vi"? Tole sicer ni Telemachov uradni forum in tudi sicer smo tukaj več ali manj samo uporabniki. Drži, glede prenosa je pri tem operaterju precejšnja šlamparija. Večkrat videno.
In res je, 5€ verjetno ne boš dobil, če boš molčal.
Ko pa boš s temle opisom podal reklamacijo na email reklamacije@telemach.si, ti bodo pozitivno rešili in povrnili 5€.

LP
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Kak mi je žal da sem preklopil na Telemach. Kaj znajo kaj pravilno naret? Bivši operater me je izklopil, telemach pa me ni priklopil in "številka ne obstaja". Kaki bedniki. V enem tednu ne morejo urediti trivialne zadeve.
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Naredil sem vse kar sem lahko.
Danes dobil novo sim, prenos so zdaj lahko uredili v 1 uri, prej pa v enem tednu ne.
napolnil kartico(mimogrede, so mi pobrali 13€, ki upam, da jih dbom preko reklamacije).
aktiviral revolucijo.
Imam poln signal, 4G
Sem nedosegljiv, ne morem klicat(restartal telefon večkrat, pregledal omrežne nastavitve,...)
katastrofa!
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 489
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Samo ne obupaj, rešit moraš težavo, potem jih ne boš več potreboval. Omrežje je ok, drugo te pol ne bo brigalo. Malo denarja, malo muzike. Js sem imel iste težave, ne enkrat, z več številkami, ki so jih prenesli, a potem naenkrat niso več obstajale. Nova SIM je imela samo prvotno številko. S klicem na pomoč uporabnikom sem v roku dobre ure vse rešil, in ponavlajm, ne enkrat (bi rekel, da je pač smola ravno mene doletela). Prenose imajo res šlampaste.
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Je kje kak online obrazec za prenos predplačniške številke na free2go?
En obrazec mi je dal online operater: https://telemach.si/wp-content/uploads/ ... 9-FILL.pdf

Ampak tule nimaš kje vnest številke na katero te morajo povezati.
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Prenos številke na Telemach

Odgovor Napisal/-a green »

V paketu free2go je fizični obliki. Mogoče imaš kje doma.SlikaSlika

Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk

Slika :thumbs:
Slika
Odgovori