Telemach Revolucija

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Hahahaha, delirij, ko ni doze, đointa in injekcije... :headbash:

Se oddolžim s kako koristno informacijo z moje strani.

Revolucija je zakon. :biggrin:
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 489
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Js lahko potrdim, da imajo SIM s prednaloženo revolucijo za 1€ v Telemach poslovalnicah. Sem kupil dve v TM Murska Sobota, prijazni, na pult mi jih je dal ziher več kot 10, da si lahko izberem še številko. Kupil sem, da sem izkoristil kodo za "pripelji prijatelja" 😉👌
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Oj, sem novi na tem forumu.
Drug teden nameravam prenesti številko k Telemachu free2go.
Če aktiviram revolucijo 27.8. kaj bom moral 1.9 spet aktivirati? Ker sem bral da se upošteva za aktivacijo koledarski mesec.
Pol raje z aktivacijo počakam do 1.9?

Pa na strani sem bral da je do konca meseca prenos brezplačen. Kaj to moram v poslovalnici kaj izpolnit ali mi avtomatsko nakažejo teh 5€?
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Avtomatsko dobiš 5€.
Revolucija je v vsakem primeru za 30 dni.
REVOLUCIJA MESEČNO pa ti odtrgajo sorazmerni delež do konca meseca, dobiš pa tudi sorazmerni delež enot.

Vseeno je torej, kdaj vklopiš. Nima smisla, da čakaš
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Ok, hvala za odgovor.
Torej bom drugi teden postal novi uporabnik Telemacha.
Upam, da omrežje dobro pokrito, da ne bo prikapljalo v Telekom, kjer ne moreš koristiti revolucije.
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Ročno daj na Telemach, da se ne bi slučajno kdaj zgodilo, da omrežje pade. Pokritost je pa super..;)
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Telemach nudi 1 teden brezplačno testiranje,tko da probaj,da ne bo joka.

Poslano z mojega Pixel 3 XL z uporabo Tapatalk

Slika :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 489
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Omrežje je super, tudi pokritost je lepa, praktično, če ni LTE kje v kakšnem kotičku, boš imel 100% 3G. Torej HD klici med TM uporabniki - povsod. Tudi stabilnost je odlična. Js imam izključen prenos podatkov na TS (to se da dodatno nastavit), da ni treba pazit kam sem povezan.
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

TadejH napisal/-a: 19. Avg 2020 16:00 Omrežje je super, tudi pokritost je lepa, praktično, če ni LTE kje v kakšnem kotičku, boš imel 100% 3G. Torej HD klici med TM uporabniki - povsod. Tudi stabilnost je odlična. Js imam izključen prenos podatkov na TS (to se da dodatno nastavit), da ni treba pazit kam sem povezan.
Torej ti preklopi na TS ampak ne prenos podatkov? Samo da si dosegljiv? Kako to nastaviš?
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Če lahko jaz vskočim. Vsekakor se splača onemogočiti prenos v nacionalnem gostovanju. Lahko narediš to že v nastavitvah telefona, večinoma to imajo. Druga opcija ti je, da preko mobilnega prenosa na telefonu obiščeš servisno stran: https://moj-portal.telemach.si/
Tretja varianta pa je, da enostavno ročno izbereš Telemach. To jaz preferiram. Slabost prve je, da se lahko zgodi kdaj preklop na Telekom in ti veselo kličeš ter zapravljaš za minute.
Druga je problem, da morda bi pa kdaj rabil malenkost prenosa in si ga glih takrat ne moreš aktivirati, če nimaš dostopa do portala.

Ampak ne bo se ti dogajalo, da signala ne bi bilo. Se mi je bolj dogajalo na Telekomu, ko je forsiralo 3G, dokler je bil in znotraj stavb ali na meji signala prekinjalo pogovor, saj imajo 2100MHz in s tem veliko slabšo pokritost.
Telemach ima na 3G 900MHz in teh problemov ni.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Pa nastavi si še UniFi, ker ti že pripada. Brezplačen prenos podatkov preko njihovega WiFi omrežja. Meni pogosto prav pride. ;)

https://telemach.si/Binary/471/UniFi-An ... 9-2015.pdf
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 489
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

mk7974 napisal/-a: 20. Avg 2020 15:00
TadejH napisal/-a: 19. Avg 2020 16:00 Omrežje je super, tudi pokritost je lepa, praktično, če ni LTE kje v kakšnem kotičku, boš imel 100% 3G. Torej HD klici med TM uporabniki - povsod. Tudi stabilnost je odlična. Js imam izključen prenos podatkov na TS (to se da dodatno nastavit), da ni treba pazit kam sem povezan.
Torej ti preklopi na TS ampak ne prenos podatkov? Samo da si dosegljiv? Kako to nastaviš?
Ja tako. Najlažja varianta, pa tudi najbolj ziher je, da delaš preko *# ukazov. Porabo lahko spremljaš na *123# in kliči. Imaš pa na *121# dodaten meni, kjer lahko upravljaš s svojo številko. Sledi številkam in prišel boš tudi do blokade podatkov v TS omrežju. Tu lahko tudi vključiš podatke v TS, če bi kdaj to nujno potreboval in bi bil na TS, ker preko portala tam ne bi mogel vključiti. Probavaj. 3G na 900 Mhz je itak top, ker je praktično skoraj povsod. Preglej še malo forum, najdeš še kaj zanimivega in uporabnega. 👍
Slika
mk7974
Novinec
Novinec
Prispevkov: 36
Pridružen: 18. Avg 2020 14:04

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mk7974 »

Ok, super, to preko ukazov sploh nisem vedel.
Roaming mora biti nastavljen na avtomatsko zaradi večkratnega prehajanja meje. torej, omrežje lahko preklaplja, le prenos podatkov mora biti onemogočen. to sem sedaj uredil preko ukaznih nizov.
Hvala, fantje.
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Tudi v tuš trgovinah imajo FREE2GO standardne SIM kartice po ceni 1€ še do konca meseca
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Prijatelji, ta mesec imamo spet 20.000 enot na Revoluciji! Pa še dodatne GB na račun polnjenja z vrednostnicami, v povprečju skoraj 7GB mesečno, skupaj torej 26.990 enot... ;)

Bravo Telemach :thumbs:
Slika
Odgovori