Telemach Revolucija

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 820
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Mogoče kdo izkoristi.

Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk

Slika :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Tako, pa dobita oba 3€. 👌
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 503
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Jaz sem v akciji med poletjem izkoristil vse tri kode. Takrat naj bi bila nova, ločena akcija, a kot da je ta nadaljevanje prve. Pravkar sem po poslanem sporočilu KODA PRIJATELJ na 7070, dobil nazaj tak odgovor:
"Porabljeni so bili vsi kuponi. Vas Telemach".

A je komu smešno, da ne bi mogel sodelovati v novi akciji? Gre za kako sistemsko napako?
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Če kdo rabi kodo:

93QHLDLL

S5MCF6EN

IN

JPGGWU9P


Kupil danes sim mal za test... klicna je res 071 ..zanimivo..
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a lithium »

Ja 071 so sedaj klicne. Sem tudi jaz dobil takšno.
Administrator neuradnega foruma
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Kode pa kr uporabit kdor rabi ;)
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Ena je že uporabljena.. še dve navoljo
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 820
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Našel revijo leto 2014 v kateri videl oglas za Revolucijo,zlata revija. SlikaSlikaSlika

Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk

Slika :thumbs:
Slika
WPT78
Novinec
Novinec
Prispevkov: 39
Pridružen: 22. Avg 2019 11:58
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung S21 ultra 5G
Dodatni paketi: /
Znesek računa: 7 €

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a WPT78 »

do 31.8.2021 je na voljo 20.000 enot za revolucijo :hurra:

https://telemach.si/prezivite-brezskrbn ... evolucijo/
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TNT »

Pozdrav, sem čisto svež pri telemachu in bi rabil POMOČ.

Prihajam iz HOTA k telemahu saj za isto ceno 6,99€ dobiš pri REVOLUCIJI MNOGO več kot pri hotu, vsaj po moji kalkulaciji! Postopek prehoda se mi zdi zelo zakompliciran v primerjavi s prehodom k HOTU. Prebral sem vseh 20 strani, pa vendar imam še vprašanja... Telemach pomoč je pa tako tako,,, vsak nekaj po svoje mi odgovarja nazaj po telefonu!

Pa začnem:

1. kaj so te neke prijateljske kode, ki sem jih zasledil na forumu? čemu služijo in kam se vpišejo?

2. trenutno še vedno čakam na prenos številke iz HOTA k Telemachu, vendar sem napolnil 2€ dobroimetja prezgodaj na 070 številko, vprašanje - bo teh 2€ ostalo, ko prenesejo mojo staro številko?

3. če napolnim 5€ dobroimetja, potem dobim 5 GB prenosa podatkov? sem prav razumel to?

4. opazil sem da ne obstaja android aplikacija za lažje polnjenje dobroimetja, recimo kot ga ima HOT. Vendar sem zasledil nekakšen portal, ki je dosegljiv samo preko pametnega telefona - tako so mi razložili na supportu telemach!

5. je še kakšen način za polnenje dobroimetja razen s temi karticami in "petrol" listki, nekakšna opcija za paypal ali s bančno kartico, online?

6. Telemach omogoča VOLTE?

7. so -50% vrednostnice še kaj aktualne v 2021?





HVALA za odgovore!
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Pozdravljen!

Trenutno, do 31.8. je akcija 20.000 enot, drugače je stalna ponudba 10.000 enot. Ja tak je pri Telemachu, verodostojnih informacij pri suportu ravno ne boš dobil, sploh za predplačniške pakete, ker jim je to, ker pač mora bit. Bolj se nanašaj na izkušnje in na nas. Prenos je res staromoden, preko listeka, ki ga pošlješ njim po pošti ali slikaš in pošlješ na mail. Ponavadi traja kakšen teden.

1. Koda prijatelj mislim, da ni več v "ponudbi".
2. Ni problema, vse ostane gor, samo številko zamenjajo (prenesejo). Pazi! Prenose imajo nekje ob 8h zjutraj, tako da boš od zgodaj zjutraj ko ti star operater prekine številko do nekje 8h brez svoje številke. Potem se samodejno na isti sim kartici številka kar zamenja.
3. Ja to je akcija do 31.8. Če polniš za 5€, dobiš dodatnih 5 GB, če za 10€, 10 GB in če za 20€ je 20 GB stalna ponudba. Prenos podatkov se najprej odšteva od teh GB, šele po porabi od enot Revolucije.
4. Obstaja aplikacija ampak je precej slabo razvita in ti ne bo nič kaj v pomoč, sploh za predplačnike ne (marsikaj ne prikazuje). Predlagam ti polnjenje preko *123# (lahko polniš tudi drug račun) ali pa preko moj-portal.telemach.si. Tam tudi potrdiš trajne vezi s Slovenijo, da boš imel v gostovanju večjo ugodnost, drugače se v tujini zaračunavajo pribitki.
5. Ne, polniš lahko samo fizično z vrednostnicami. (7.) So večkrat v akciji, nazadnje je v juliju imela Pošta. To spremljaj na forumu, lahko pa sam kje zaslediš in nam javiš na forumu. Obstaja tudi 10€+10€ bonus, kjer ob ponjenu za 10€ dobiš še 10€ zraven v bonus (znesek je posebaj napisan, izkoristiš ga lahko samo v Sloveniji in za navadne klice).
6. Telemach ima VoLTE, ampak zaenkrat za predplačnike še ni na voljo. Ima pa Telemach za vse uporabnike na 3G omrežju HD voice, kar boš dobro opazil pri klicu druge številke, ki je pri Telemacu. Tega mislim da HoT nima, čeprav ima A1 omrežje tudi to.

Je še ena opcija Neurje SMS: https://telemach.si/question/sms-neurje/

Revolucija mesečno se aktivira samodejno vsakega prvega v mesecu, da ti ne bo čudno, če jo aktiviraš sredi meseca, dobiš polovico enot in ti pobere polovico cene. Navadna revolucija pa velja 30 dni od aktivacije. Nacionalno gostovanje v Telekomovem omrežju ti odsvetujem, ker je plačljivo posebaj (ne gre iz enot).

*127# je skupina prijateljev, kjer se lahko v skupino dajo 4 telemach številke in se med seboj kličejo brezplačno (vsaka 250 min/mesec). Malo še pobrskaj spletno stran in lepo uporabo.
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TNT »

HVALA Tadej, za izčrpen odgovor!

Glede info bom pa raje tukaj ostal, saj dobim info iz prve roke. Še par vpr. imam...

1. odpravljam za en teden na hrvaško in bosno, ali moram v tem času imeti telefon vlkjučen za sprejem SMSjev v primeru, da bi se prenos številke opravil ravno v tem času?

2. Nekako sem pogruntal UNIFI in UNIFI Travel, pa vendar - je kakšen limit pri obeh glede prenosa podatkov na mesec?

3. če prav razumem lahko UNIFI in UNIFI travel uporabljam brez aplikacije, saj aplikacija prikazuje zemljevid kje se nahajaš in kje v tvoji bližini so dostopne točke?

4. Hrvaška nima / ne podpra UNIFI, bosna in serbija pa?

5. se je možno naročiti na BREZPLAČNE SMS ali email novice od Telemacha?

6. kje točno lahko kupim "listek" za 7€, da napolnim račun... vem da gre pri (PETROL, 3DVA trafike)

7. https://moj.telemach.si/login se splača registrirat tukaj?

BONUS VPR :doh: Na forum profilu imam nastavljeno, da dobim email, ko nekdo odgovori na moj post - pa se to ni zgodilo, deluje ta opcija?
Uporabniški avatar
TadejH
Znanec
Znanec
Prispevkov: 488
Pridružen: 13. Apr 2016 14:32
Telemach paket: FREE2GO
Znesek računa: 4,99€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TadejH »

Ni pomembno kje si, ko bo številka prestavljena, ti stara sim več ne bo delala, delala pa bo nova (Telemachova), na dan od 8.00 naprej s tvojo staro številko. Pazi na gostovanje, BIH ni v EU in so cene visoke, za HR pa boš mogel dokazovati trajne vezi s Slovenijo. Unifi ima omejitev na 5 GB. Uporabljaš ga brez aplikacije, povežeš se na ta wi-fi, v nastavitvah nastaviš SIM in si povezan. Navodila imajo na spletu. Za tujino in Unifi ne vem kako je. Vrednostnice prodajajo skoraj povsod, tudi na bankomatu jo lahko kupiš. Na spletni strani piše, kaže tudi v navodilih ko si kupil sim. Imaš na voljo 2, 5, 10 in 20€. Za 7€ ne moreš kupit. Kupi za 10€, pa ti 3€ ostane za naprej. Glej na akcije -50%! 🤫😜😉
Moj Telemach ti ne priporočam, kaže ti samo znesek na računu, enot iz Revolucije pa ni nikjer. Raje uporabljaj oni portal preko mobilnih podatkov, dela tudi preko Unifi ali *123#.
Slika
Uporabniški avatar
TNT
Znanec
Znanec
Prispevkov: 274
Pridružen: 17. Avg 2021 20:41
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Samsung A32
Znesek računa: 7,99€
Kraj: LJ

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a TNT »

Ok, :hvala: za odgovor Tadej.

V cro in bih nimam namena uporabljat kej dost telefona, bom pa sprobal tale UNIFI kako deluje tam in poročam!

Se čujemo čez 1 teden! :zurka:
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 503
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

@TadejH je lepo odgovoril in opisal, tudi namigi so na mestu. :thumbs:

Vendar pa en popravek. Za uporabnike mobilnih storitev je v UniFi na voljo 100GB/mesec, vendar pa ta UniFi deluje samo v Sloveniji. Namreč, UniFi Travel ni na voljo za predplačnike, pač pa ga vključujejo samo VEČ paketi.
Slika
Odgovori