Telemach Revolucija

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Meni je to odlična ponudba. 10.000 enot ne rabim in tudi prelepo bi bilo, če bi bilo res. Skratka, s tem paketom bom vesel..
Slika
hojnikb
Novinec
Novinec
Prispevkov: 31
Pridružen: 27. Feb 2013 13:49
Telefon: Apple iPhone 7 32GB
Dodatni paketi: Revolucija 5000
Znesek računa: 7€

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a hojnikb »

Sn zgleda še pravčas aktiviral staro ponudbo z 10k enotami :)
:hurra: :hurra: :hurra:
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Fa* revolucijo so spremenili(poslabšali) ni več neomejenih sms /mms. Je pa 5000 enot. Res, da to me nebo odvrnilo od paketa. Slika

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

In novi pogoji uporabe.. nič več akcije
FREE2GO REVOLUCIJA

Dodeljene količine veljajo v radijskem omrežju Telemach. Prednastavljena tarifa predplačniškega paketa Telemach je FREE2GO+. Dodatni paket FREE2GO REVOLUCIJA si lahko vklopite tako, da pošljete SMS z vsebino »revolucija« na 7070, ali da v telefon vtipkate *121*2*7*1# in pritisnete tipko za klic. Vklop je možen na tarifi FREE2GO+, vklop pa ni možen na predplačniški tarifi Mobilni internet 24h (NET2GO). Veljavnost zakupljenih enot iz dodatnega paketa FREE2GO REVOLUCIJA je 30 dni od dneva vklopa, neporabljene enote se po pretečeni veljavnosti dodatnega paketa zbrišejo. Ponoven vklop dodatnega paketa je možen po preteku veljavnosti dodatnega paketa ali po porabi vseh zakupljenih enot.

Enote iz dodatnega paketa FREE2GO REVOLUCIJA se ne morejo koristiti za klice/SMS/MMS (»storitve«) na posebne in komercialne številke, storitve v tujini izven EU ali mednarodne storitve, opravljene iz Slovenije. Storitve se koristijo v radijskem omrežju Telemach (prikaz omrežja: Telemach), storitve opravljene iz radijskega omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja: Telemach Mobitel ali znak za gostovanje) pa se obračunajo dodatno po Ceniku. V tujini je storitev glasovnih klicev mogoče uporabljati v državah, kjer je omogočena uporaba predplačniškega paketa Telemach. Za uporabo storitev v EU velja Politika poštene uporabe (PPU) storitev v EU gostovanju družbe TELEMACH d.o.o. Storitve NEOMEJENEGA UGODJA v Sloveniji veljajo v radijskem omrežju Telemacha (prikaz omrežja: Telemach) storitve opravljene iz radijskega omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja: Telemach Mobitel ali znak za gostovanje) pa se obračunajo dodatno po Ceniku.

Več informacij o storitvah, cenah in pogojih v Ceniku, Splošnih pogojih uporabe predplačniškega sistema Telemach, dostopni na www.telemach.si, v vseh poslovalnicah Telemacha in na številki 080 22 88.
vir: https://telemach.si/mobilna-telefonija/FREE2GO
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Kako poteka če naredim naslednje:

Primer 1:
napolnim račun z vrednostnico za 20 € in dobim 20 GB interneta (za 30 dni). Takoj vklopim Revolucijo s 5000 enotami. Ko sem na internetu, mi verjetno najprej pobira tistih 20 GB in ko jih porabim vse mi potem pobira iz Revolucije?

Primer 2:
Imam vklopljeno Revolucijo s 5000 enotami npr. 15 dni. Račun napolnim z vrednostnico za 20 € in dobim 20 GB za 30 dni. Kako pa odštevajo v tem primeru? Se začne prenos podatkov odštevati iz 20 GB, enote iz Revolucije pa se odštevajo za klice/SMS/MMS?

Nisem raziskoval če mogoče kje to piše po kakšni metodi odštevajo glede na to kdaj kaj vklopiš.
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Da odgovorim sam sebi: baje če vklopiš Revolucijo, ti ne velja tistih 20 GB, ampak se podatki odštevajo od 5000 enot. Čeprav mi ni logično... Mogoče pa tudi ni res. :biggrin:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Morda zaradi preglednosti velja še tukaj napisati, posebej ker se nanaša na prvotno vprašanje:

Sedaj je mogoče aktivirati Revolucijo in Mini revolucijo s samodejnim mesečnim podaljševanjem preko ukaznega niza REVOLUCIJA MESECNO ali MINI REVOLUCIJA MESECNO v SMS na 7070.
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Jaz pa, če se bo tako nadaljevalo, zapuščam Revolucijo in Telemach. Vseskozi neki problemi, od tega da Revolucija kar izgine pred iztekom, da kljub vklopljeni Revoluciji ti ne jemlje enot ampak ti bremeni dobroimetje do nazadnje tega da ti zaračunajo podatkovno sejo in ti odbijejo enote, čeprav podatki sploh niso bili vklopljeni. Tudi mobilnik mi kaže, da ni bilo nobene porabe, prav tako aplikacija, ki spremlja porabo date.

Saj je ugodno, ampak ni vredno živcev, da moram praktično vsak mesec pisati pritožbe na njihov support.

Če ne spremljaš redno in vestno stanja na računu in število enot, te nategnejo po dolgem in počez. :wallbash:


Eh... :ne:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Pa imaš s samodejnim podaljševanjem?

Jaz sem prejšnji mesec prvič aktiviral s samodejnim podaljševanjem. Iz včeraj na danes je normalno odbilo 6.99€ dobroimetja.

Bil pa je problem, ko so mi vklopili novo verzijo revolucije iz stare 10.000 enot, ko sem polnil. Pisalo je, da velja en mesec v naprej, čez dva dni mi je pa že odštevalo.

Trenutno pa vsaj pri meni ni težav.
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Imam samodejno podaljševanje. Pa tudi če ga ne bi imel, kako lahko zaračunajo sejo, če imam mobilne podatke izklopljene in vklopljen WI-FI?

In ta problem je na dveh številkah. Na drugi so celo odbili več kot 20 enot, kar pomeni da naj bi bila seja "vredna" več kot 20 MB. Ko pa na mobilcu preverim stanje, pa 0 B. In tudi tam so bil 100% izklopljeni mobilni podatki.


Skratka, v zelo kratkem času veliko nepravilnosti. :greenneutral:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Čeprav dvakratna omemba, pa vendar sodi v obe temi:

Oktobra bo Revolucija imela 10.000 enot... ;) :hurra: Vir z alterja, ki je zanesljiv.... :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Hvala hvala. :D

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Z veseljem. Hvala tebi za vse informacije glede nakupa vrednostnic. Zaradi tvojih prispevkov sem tudi zaznal potencial revolucije in prešel na Free2GO. ;)

Lepo, da imate sedaj tudi pri vas na razpolago 4G+... :thumbs:

EDIT: Morda se pa sedaj nakazuje tisto, kar smo upali lani - 10.000 enot - stalna ponudba.
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a green »

Smo tuki, da si pomagamo. Take kot ti in ostale spoštujem, zato z veseljem delim infirmacije.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Telemach Revolucija

Odgovor Napisal/-a lithium »

Odlično! Tudi mene so vaše informacije o dvojnih polnitvah pritegnile, da jo imam sedaj za kamero na vikendu. Hvala vsem pridnim :thumbs:
Administrator neuradnega foruma
Odgovori