Novi paketi Telemach

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 820
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a green »

A ha razumem, nisem bil glih prepričan.

Sent from OnePlus One & Tapatalk.
Slika :thumbs:
Slika
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Zdravo, lani konec leta sem vzel paket svetovni premium in podpisal vezavo za 2 leti. Ali lahko sedaj zamenjam ta paket za nov telemachov paket VEČ al ŠE VEČ? Vem da bom moral verjetno plačat zaradi menjave paketa. Me tista pogodba veže na ponudnika (po novem na telemach) ali na paket (svetovni premium)?
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a lithium »

Hm, najbolje da pokličeš in povprašaš pri Telemachu... potem pa še nam povej ;)
Administrator neuradnega foruma
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Sem klical danes, pa so me na hitro odpikali :) "Zaradi povečanega števila klicev na vaše vprašanje ne moremo odgovoriti v doglednem času, zato nas pokličite pozneje ali nam pošljite email na info@tusmobil.si" oz. nekaj podobnega javi. Malo čudno se mi zdi, da bi še vedno uporabljali mail od tušmobila, pa sem poslal mail na tušmobil in na telemach. Sedaj pa samo čakam, da dobim 2 različna odgovora :D
Slika
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Nekaj časa naj bi še vzporedno delovala obedva klicna centra.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1124
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a avgi »

Kowalski napisal/-a:Zdravo, lani konec leta sem vzel paket svetovni premium in podpisal vezavo za 2 leti. Ali lahko sedaj zamenjam ta paket za nov telemachov paket VEČ al ŠE VEČ? Vem da bom moral verjetno plačat zaradi menjave paketa. Me tista pogodba veže na ponudnika (po novem na telemach) ali na paket (svetovni premium)?
Meni so odgovorili po mail-u, da se "še" da uredit. Kasneje ne bo možno. Zato pohiti in idi v Telemachov Center.
Slika
Slika
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Hvala za info, se bom potem kar naslednji teden oglasil pri njih.
Slika
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Stvar je taka: ma mail sem dobil odgovor: "Obveščamo vas, da je prehod, brez odplačila vezave, iz paketa Svetovni Premium mogoč v paketa Še več in Največ. Sprememba paketa se obračuna v enkratnem strošku 19,90 EUR."

Ker mi je avgi svetoval, naj se oglasim pri njih, sem šel tja in mi je uslužbenec rekel, da se da spremeniti na paket VEČ. Aneks sem imel za 10% popust in nisem rabil plačat nič za prekinitev, le za menjavo paketa. Tako da kar v telemachov center, se da več z njimi zmenit osebno kot po mailu :D
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a lithium »

Hehe, hvala za informacijo. Očitno so še malce neusklajeni. :biggrin:
Administrator neuradnega foruma
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Evo, paket je zamenjan. Prekinitev aneksa je bila (vsaj zame) brezplačna :) 20€ stroška za menjavo paketa se mi bo pa povrnilo v 3 mesecih, 7€ manj bom sedaj plačeval na mesec.

Verjamem pa, da je stvar malce drugačna, če imaš aneks za telefon. Verjetno treba v tem primeru najprej odplačat telefon.

Do konca leta se podatki prenešeni na LTE ne odštevajo od zakupljenih količin, brezplačno gostovanje v telekomovem omrežju za klice in za data. Izgleda, da so zares prepričani v svoje omrežje. Zaenkrat lahko rečem odlična ponudba s strani telemacha :thumbs:
Slika
-JM-
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Sep 2015 13:23

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a -JM- »

Imam 2x paket mingl drzen in so mi rekli sledeče, če želim preiti na paket "več":
1. Pri paketu kjer imam tudi aneks za telefon, ni možna sprememba do poteka aneksa
2. Pri paketu kjer imam aneks za 10% popust je možna sprememba, plačilo 19,9€ + sorazmerni delež izkoriščenega popusta

Me zanima, kaj je s tem sorazmernim deležem, glede na to, da ga @Kowalski ni plačal ???
Kowalski
Novinec
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Dec 2014 19:20
Telemach paket: VEC
Telefon: Nexus 5
Znesek računa: 6 €

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a Kowalski »

Jaz sem bral pogodbo in aneks preden sem šel na telemach. Glede na pogoje v aneksu bi moral jaz plačati 20 € za prekinitev aneksa. Če so ti to povedali preko maila ali po telefonu, pojdi v telemachovo poslovalnico. Če so ti to povedali v telemachovi poslovalnici, poskusi svojo srečo drugje in obišči še kakšno drugo poslovalnico. Kot je že lithium rekel, trenutno so še neusklajeni in lahko da so pri meni naredili napako, ko mi niso zaračunali prekinitve aneksa. Je pa ta znesek (sorazmerni delež izkoriščenega popusta) relativno majhen in je pogojen z dolžino poteka aneksa. Mislim, da v nobenem primeru ne bi smel biti več kot 3 (ali mogoče celo 2?) mesečne naročnine. Zračuna se pa tako:

(število preostalih mesecev trajanja vezave / skupno število mesecev vezave) * višina ugodnosti

Število preostalih mesecev trajanja vezave lahko najdeš na moj.telemach.si (greš na mobilno -> pregled -> na vrhu ti piše preostanek trajanja vezave), skupno število mesecev vezave je ponavadi 24 mesecev, višina ugodnosti je pa zapisana na aneksu. Jaz sem imel višino ugodnosti 30€ in preostanek vezave 16 mesecev.
Slika
nejc3000
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 16. Sep 2015 20:05
Telefon: LG F60
Dodatni paketi: Gold trojka extra
Znesek računa: 14,90

Re: Novi paketi Telemach Mobila

Odgovor Napisal/-a nejc3000 »

Najbolje je to da po porabi zakupljenih količin prenosa podatkov se ne zaracunava ampak se ti samo zmajnsa hitrost.
:hurra:
Odgovori