Račun

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
masinka15
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Avg 2015 10:57

Račun

Odgovor Napisal/-a masinka15 »

Prosim,če mi odgovorite,če je še kdo od uporabnikov telefonije na Tušmobilu imel enake probleme kot jaz. En mesec sem prepozno plačala račun. Opomin sem dobila preko sms na telefon. Seveda ga nisem prebrala,ker sem mislila da gre za kakšno reklamo. Čez teden dni sem ugotovila,da ne morem več klicat. Potem smo šele našli ta sms. Takoj sem plačala račun in ponovno vklopili nazaj. Težava se začne z računom. Imam dva sms kartici, vendar eno v enem telefonu drugi v drugem telefonu. Zaračunali so mi pa dva ponovna vklopa. Po mojem to ni prav, saj je za drugo številko ki ni v mojem telefonu (plačnik druga oseba-moja mama). Ali so si upravičeno zaračunali dvojne stroške ponovnega vklopa na računu? Mislim,da bom odpovedala sodelovanje z njimi. Takoj.
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 820
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Račun

Odgovor Napisal/-a green »

Krivda je na tvoji strani saj nisi plačala računa, tudi pri drugem operaterju nebo nič boljše. Rešitev je trajnik. :)

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Račun

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

So obe številki na istem računu?
masinka15
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 11. Avg 2015 10:57

Re: Račun

Odgovor Napisal/-a masinka15 »

Na računu,ki sem ga dobila sta pod specifikacijo navedeni obe številki,ker sem lastnik obeh številk.
In mislim,da je bolj prav,da ti pošljejo račun za vsako telef.številko posebej. Ali kdo ve,če je njihovo ravnanje pravilno?
lp, Nh
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Račun

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Kateri paket?
Odgovori