Tušmobil - toplo odsvetujem

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
bravo
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 15. Jul 2014 10:03

Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a bravo »

zdravo.

kot uporabnike foruma bi vas rad seznanil na zelo nekorektn odnos operaterja tušmobil in odiranje uporabnikov za nekakovostne storitve.

zaradi navedenega (slab signal, izpadi omrežja, prekinjanje pogovorov) sem jim poslal več reklamacij, seveda so bili nadvse ignorantski in na vse odgovorili, da se trudijo omrežje izboljšati....

na koncu (ob prekinitvi razmerja) seveda zaračunajo vse kar se da. Svetovalci oz reklamacijski oddelek niti ne posreduje svoje telfonske številke, da bi se izognili nadaljnim klicem; za njih je bolj varno komunicirati preko maila,...z razlagami in pojasnili, ki bi jih lahko spisal tudi kakšen osnovnošolec.

za zaključek: toplo odsvetujem sklepanje razmerja z mobilnim operaterjem Tušmobil
bravo1
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Reklamacijski oddelek je res čist mimo pri njih.
Mislim, da bi morali človeka zamenjati, ki skrbi za reklamacije in bi bilo mnogo bolje.

Se pa tudi pozna, da se je pri njih veliko ljudi zamenjalo in zdaj je veliko slapše kot prej.
pinoponko
Novinec
Novinec
Prispevkov: 29
Pridružen: 10. Maj 2013 09:14
Telemach paket: Telemach odbit

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a pinoponko »

Neki jim zelo škriplje.
Ali jih matrajo dopusti ali so postali tolk šlampasti, da je joj
Pišeš na reklamacijski oddelek nobenega odziva.
Na noben mail, ki jim ga pošlješ zadnjih 14 dni ni nobenega odgovora.
Kličeš na help ne dobiš nobene številke, samo odgovor bomo posredovali naprej odgovornim, haska pa nobenega.

Bo treba prečekirat še pri drugih operaterjih za pakete. Ni hudič, da se nebi kaj naćlo.
JtS®
Znanec
Znanec
Prispevkov: 354
Pridružen: 28. Avg 2008 22:19

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a JtS® »

S storitvami in ceno sm zadovoljen kar pa ne morem reči za njihov HD in nasplošno odnos do strank :headbash: - to, da sem pri njih že več ali manj od samega začetka jim dol visi.

Tudi sam razmišljam o prehodu a ni nekaj velik izbire za alternativo NAJBLIŽJI PREMIUM (NAJBLIŽJI M) s popustom. Zaenkrat...
mobilko
Novinec
Novinec
Prispevkov: 38
Pridružen: 30. Apr 2014 23:50
Kraj: Laibach

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a mobilko »

Jaz se bom po preteku vezave vrnil k Si.mobil-u. Če bom imel dovolj pod palcem, bo pa izbira Telekom Slovenije.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a lithium »

Jaz sem zadovoljen s Telekomom. Je pa zadeva res bistveno dražja.
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a tado »

Jaz sem bil tudi uporabnik od začetka. Na začetku 2013 sem številko prenesel na Telekom in sem zadovoljen. Na "glas" ne bom razpravljal o težavah, mnenju in delu nekaterih v TM, poznam pa situacijo. Vseeno pa dokler ne pride do težav in če imate omrežje vam TM vseeno priporočam.
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Jst sem pri Si.mobilu in sedaj ko mi Avgusta poteče vezava ostajam pri njih samo kar bom naredu bom menjal naročniški paket ;) Da ne bo pomote Tušmobil je čist ok.. Sam meni ne odgovarja ker v Postojni niso v 2 letih nič naredili na omrežju ;)

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Sej Tušmobil ni tak zgrešen. Sam njihova politika poslovanje je pa čist mimo, pa tudi zadnje čase omreežje. Za Ljubečansko bazno, sem že pred 3 meseci pisal na Tušmobil, da preko nje ne dela internet ( E največ). Sem skoraj sosed od te bazne ( 150 metrov sem oddaljen od nje). Pa še do danes niso nič uredili. Sosed sem od te bazne, pa mi lovi signal iz Klasja ali Dobrove, medtem ko sem na internetu. Hitrost in preklapljanje med omrežji sta porazna. Ko pa nisem sem pa takoj na Ljubečanski postaji ( NE1547).
Jaz sem že nad Tušmobilom čist obupal. Kaj mi pomaga 500 Mbytov v paketu za nizko ceno, če jih ne morm porabait, razen da grem na podstrešje, pa me še kap od vročine :D :D. Konec koncev rajev plačam kak € več in vsaj nimam problemov. Pa sem mislo, da sem edini. Pa čisto od vsakega poslušam, kok v qrcu je tuš zadnje mesece. Meni je kar na lepem nehal delovati internet 11.Julija. Pol pa ko vidiš, da ima več take probleme se le zavedaš, da ni kriv GSM, ampak nekdo, ko ti ponuja neko storitev, ki jo ne moreš koristit.
SijajSijajSončece
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 28. Avg 2014 15:17

Re: Tušmobil - toplo odsvetujem

Odgovor Napisal/-a SijajSijajSončece »

Dejstvo je, da smo potrošniki sami krivi, da delajo z nami kot jim paše in namreč ker še naprej plačujemo za nekvalitetnost. Če bi bilo več ljudi nepripravljenih plačevati za to sranje, potem bi bili prisiljeni stvari urediti, tako pa zakaj bi si delali dodatne izdatke, če ni potrebno.
Osebno sem bila pri tušu od skoraj samega začetka, ampak sedaj mi je pa prekipelo in sem danes naročila T2, potem me pa Tušmobil več ne vidi razen za predplačniški telefon, ki pa ga tako ali tako skoraj ne uporabljam.
Odgovori