Divji račun

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Divji račun

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Zaradi takih in drugačnih stvari sem tudi pred skori 2 letoma od Tušmobil šel k Si.mobil-u in mi ni žal... Vse ok špila nobenih težav... :thumbs:
BlaBla
Novinec
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Feb 2012 16:59

Re: Divji račun

Odgovor Napisal/-a BlaBla »

No, danes je prišel račun in na njem ni te "dodatne porabe" :thumbs: Tako da izgleda so zadevo po pritožbi zrihtali....edino kar bi si še želel je, da bi tudi na moj mail odgovorili, da je zrihtano.

Torej zaenkrat ostajam pri Tušu. :)
robert28
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 24. Sep 2014 14:20

Re: Divji račun

Odgovor Napisal/-a robert28 »

Pozdravljeni,
Z Tušmobilom imam še vseskozi kar precej težav tudi sam,
Recimo: klic iz Italije, ki ni trajal niti minuto so mi zaračunali kot da je trajal 30 minut.
ko sem menjal paket sredi meseca so mi zaračunali stari paket še do konca meseca, torej sem plačal dvojno za eno storitev
Tako sem se odločil za paket kjer so brezplačni pogovori in SMS ji samo prenos podatkov je limitiran na 500 mb 4 mesece je bilo vse ok. Danes pa dobim obvestilo da sem porabil v zadnjem mesecu za 70€ prenosa podatkov dodatno.
Zanima me ali se to še komu dogaja??
Ne morem se znebiti občutka da me goljufajo
Kar pa je še bolj zanimivo imam v telefonu tudi Simobilo kartico, kjer pa ni sploh nobenega problema vse 'štima u nulo'
Hvala in lp
Robert
PINki
Novinec
Novinec
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Okt 2008 00:05
Telefon: SGS2
Znesek računa: 15
Kraj: Lj

Re: Divji račun

Odgovor Napisal/-a PINki »

Zgleda sem še pravočasno zapustil tušmobil in ga zamenjal za ugodnejši brutalni bob brez vezave.
SoLoR
Novinec
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 16. Feb 2014 16:52
Kraj: Ljubljana, Slovenia
Kontakt:

Re: Divji račun

Odgovor Napisal/-a SoLoR »

Kater paket mas? Ce je najblizji premium (domnevam) imas kolicine samo iz tmb signala... ce slucajno gostujes na mobitelu se dodatno na paket obracunava... prav tako je mozno da si podatke presegel oz komercialni klici/smsi...
Using Tapatalk
Odgovori