NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
TUŠIDIOT
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Jan 2012 15:05
Telefon: iphone 4
Dodatni paketi: mini

NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a TUŠIDIOT »

Samo za informacijo uporabnikom in bodočim uporabnikom. Pišem samo v vednost kako so nesposobni,neprijazni pri tušu. Imam dve naročnini skupni račun vse lepo in prav vendar nepopolno izpisane obrazce z neujemajočimi hišnimi številkami,ki jih tušev svetovalec tudi po tretjem obisku v centru ni uspel pravilno prepisat. In kje nastane problem? Problem nastane pri dobivanju pošte kljub naročenem skupnem računu to prihaja samo za eno številko,kljub treh obiskov centra nekaj klicev neprijaznih operaterjev drugEGA računa še vedno ni. VSE LEPO IN PRAV SAMO OPOMIN PA PRIDE PA IZKLOP ŠTEVILKE ITD. IN ŽE TRETJI MESEC PLAČUJEM NAMESTO 14€ KAR 29-36€ ZARADI BANDE NESPOSOBNE. KAJ ŠE JE HUJE PRI VSEM TEM GRE ZA NAROČNINO FREE 5 OPCIJA 9,KATERA ŠE ENKRAT NI BILA V UPORABI"SIM ŠE SPLOH NI AKTIVIRANA" KOMAJ ČAKAM ŠE 18 MESECEV !!!!
TUŠIDIOT
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Jan 2012 15:05
Telefon: iphone 4
Dodatni paketi: mini

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a TUŠIDIOT »

ČAK MAL 18X36=648. BOLŠ PLAČAT POGODBENO KAZN PA ADIJO TAKOJ KOT PA,DA SE SE EN DAN MUČIM STEMI IDIOTI.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a lithium »

To je neuraden forum!! Če moraš kaj reklamirati, pošlji dopis na Tušmobil.

Iz tvojega napisanega je vse bolj slabo razumljivo (ločila!), pa tudi žaljenja ne toleriramo tukaj!!
Ali lepo pojasni kaj te muči, drugače bom prispevek zbrisal! :jezen:

Pa piši z malimi črkami!!
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a tado »

Se strinjam z Lithiumom glede pisanja. Vendar tole je že vsaj 3 primer na tem forumu, kjer je imel uporabnik težave s spremembami osebnih podatkov, oziroma pravilnem vnosu le teh? Tudi sam sem imel enake težave...
Slika
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Jap, mislim da sem jaz prvi pisal o tem, da tušmobil uporablja neko čudno bazo podatkov... ne vem od kod jim informacije o uporabnikih če ne iz pogodb.
Slika
TUŠIDIOT
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Jan 2012 15:05
Telefon: iphone 4
Dodatni paketi: mini

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a TUŠIDIOT »

Se opravičujem lepo vsem,ki se ne strinjajo z napisanim ali jim ni všeč. Problem bom vsekakor poskusil resiti v tm centru. Drugače z storitvami zelo zadovoljen,samo operaterji in osebje v centru kriza. Nihče ti ne da jasnega odgovora. To da ti po sms posiljajo neki opomin računa pa poloznice pa nikjer. Najbol cudno je to,da za paket Free 5 opcija 9,kar skupaj znasa 14€ zaracunajo kar 36€. Sim kartica pa se nikol uporablena. Grem jutri v center cetrtic upam, da mi uspe. Lep vecer vsem.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a delboy »

Veljajo tisti podatki, ki so podpisani na pogodbi oz. papirjih. Vsak pred podpisom je dolžan preveriti podpisane podatke, zdaj če so podatki bili ok in se iskaže za napako v sistemu, potem se to vse kakor smatra za opravičeno reklamacijo in vse kasnejši stroški iz tega naslova se stronirajo, odobri dobropis, vrne nakazilo ali kakor koli. Težko sedaj komentiram, kdo je sposoben in kdo ne sposoben na prodajnem mestu, danes vse poteka v digitalni obliki in na par deset tisoč pogodb, papirjev se lahko zgodi tudi morebiti kakšna napaka. Da pa sedaj nekdo misli, da se to dela namerno ali pa da zaposleni ne želijo pomagati ali pa rešiti problema je pa tudi malo iz trte zvito.


Lp.
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Safre »

TUŠIDIOT napisal/-a:Samo za informacijo uporabnikom in bodočim uporabnikom. Pišem samo v vednost kako so nesposobni,neprijazni pri tušu. Imam dve naročnini skupni račun vse lepo in prav vendar nepopolno izpisane obrazce z neujemajočimi hišnimi številkami,ki jih tušev svetovalec tudi po tretjem obisku v centru ni uspel pravilno prepisat. In kje nastane problem? Problem nastane pri dobivanju pošte kljub naročenem skupnem računu to prihaja samo za eno številko,kljub treh obiskov centra nekaj klicev neprijaznih operaterjev drugEGA računa še vedno ni. VSE LEPO IN PRAV SAMO OPOMIN PA PRIDE PA IZKLOP ŠTEVILKE ITD. IN ŽE TRETJI MESEC PLAČUJEM NAMESTO 14€ KAR 29-36€ ZARADI BANDE NESPOSOBNE. KAJ ŠE JE HUJE PRI VSEM TEM GRE ZA NAROČNINO FREE 5 OPCIJA 9,KATERA ŠE ENKRAT NI BILA V UPORABI"SIM ŠE SPLOH NI AKTIVIRANA" KOMAJ ČAKAM ŠE 18 MESECEV !!!!
Pozdravljen. Najprej opravičilo v imenu podjetja. Tako neprijetnih zgodb se ne bi smelo brati kaj šele doživeti v realnem življenju, zato te prosim za PM z opisom trenutnega stanja in kakšno bi moralo dejansko biti ter kje se je vse skupaj dogajalo, vse seveda z namenom, da se stanje ustrezno uredi.

Hvala!
Slika
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Rocky »

delboy napisal/-a:Veljajo tisti podatki, ki so podpisani na pogodbi oz. papirjih. Vsak pred podpisom je dolžan preveriti podpisane podatke, zdaj če so podatki bili ok in se iskaže za napako v sistemu, potem se to vse kakor smatra za opravičeno reklamacijo in vse kasnejši stroški iz tega naslova se stronirajo, odobri dobropis, vrne nakazilo ali kakor koli. Težko sedaj komentiram, kdo je sposoben in kdo ne sposoben na prodajnem mestu, danes vse poteka v digitalni obliki in na par deset tisoč pogodb, papirjev se lahko zgodi tudi morebiti kakšna napaka. Da pa sedaj nekdo misli, da se to dela namerno ali pa da zaposleni ne želijo pomagati ali pa rešiti problema je pa tudi malo iz trte zvito.


Lp.
To ne drži, sem že povedal, da so položnice letele na star naslov na katerem ne živim že več kot 10 let, na HD so mi rekli da sem priložil star dokument (khm?), ko povem da imam na pogodbi vse OK so brez besed.

Največja finta je v tem, da je naslov bil napačen na kuverti, na položnici pa pravilen.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a enpir »

se je pa uredilo ane?
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Seveda, s pomočjo tega neuradnega foruma.

Sej vsi problemi se rešijo, samo če se pojavljajo eno in isti problemi je pravilno da se na njih opozori in da podjetje to pregleda.
Slika
TUŠIDIOT
Novinec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Jan 2012 15:05
Telefon: iphone 4
Dodatni paketi: mini

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a TUŠIDIOT »

Pozdravljeni

Ravno iz tm centra,hja tako pac je vsi,ki bote kaj podpisovali pri tusu pazite preberite vse stevilke, in. drugace bodo velike tezave. Nahitro,da razlozim moj primer: imam dve stevilki vse ok do dne,ko sem zelel poenostavit placevanje racunov. Tako sem v tm centru v celju uredil obrazec za skupni racun in ker na pogodbah je naslov h.st.44 na ta nesrecni obrazec se je pa znajdla h.st.12. In to stevilo 12 mi je onemogoclo prejemanje poste. Sam ne razumem kako mi poslejo sms za odprto postavko na tel.st. ki je vpisana pod h.st. 44. Pomeni torej da je pri tusu vsem lepo jasno,da gre za enega narocnika saj zato obstaja tako zazeljena davcna stevilka. Skratka pazite! Za naprej urejeno za nazaj pac bo treba pozret dva izklopa in priklopa. Mim grexe pri amisu se mi je zgodilo da za pol leta nazaj bila odprta postavka pa ni bilo nobenga izklopa in dodatnega stroska,samo prijazno pismo in to je to.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a delboy »

Skratka potrebno je pri vseh, ne samo pri Tušmobil točno pregledati papirje preden se podpišejo :thumbs:


P.S.
Mater ispade, da smo tukaj vsi idioti :confused:

Lp.
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Safre »

Vseeno bi prosil za podatek o številki, na kateri se je zgodilo omenjeno (seveda v zasebnem sporočilu) - vsaj neupravičene stroške opominov in ponovnega priklopa lahko urediva, če je ostalo že urejeno. Fer je fer.

:hvala: za razumevanje
Slika
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: NEVERJETNO PRI TUŠMOBILU PAČ RADI NATEGUJEJO

Odgovor Napisal/-a Safre »

delboy napisal/-a:Skratka potrebno je pri vseh, ne samo pri Tušmobil točno pregledati papirje preden se podpišejo :thumbs:


P.S.
Mater ispade, da smo tukaj vsi idioti :confused:

Lp.

V globalu je takih napak izjemno malo, je pa vsaka taka zgodba seveda velika težava za prizadeto stranko in na forumu zelo odmevna ... V končni fazi nas je že skoraj četrt milijona in ne tako zelo veliko težav na tem forumu ali FB strani.
Slika
Odgovori