ALL Inclusive pritožba

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
rollypop
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 24. Okt 2011 15:40
Telefon: galaxy s2
Znesek računa: 40

ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a rollypop »

Po 14 dneh paketa AllInclusive sem prejel obvestilo da mi bodo zmanšali klice v druga omrežja ker sem prekoračil neomejen paket. Sedaj je minilo 24 dni in ne morem poslat sms-a,ne morem klicat...NIČ. TUŠmobil NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roland
rollypop
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 24. Okt 2011 15:40
Telefon: galaxy s2
Znesek računa: 40

Re: ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a rollypop »

Dragi TušMobil,vsaj sms-e pustite ali nekaj...edini telefon ko imam in vidim da se na Tuš-a človek ne more zanesit...pa so vsi govorili da je Tuš ZANIČ a nisem verjel...moral sem se sam opečt!
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a enpir »

predlagam ponovno branje posebnih pogojev all inclusive paketa...

http://tusmobil.si/component/filemanager/?fid=580

več kot očitno si "izkoriščal" sam paket, da si kvoto presegel že v 14dnevih... vrjetno si bil prvo opozorjen preko SMSa, da bo v primeru nadaljne porabe prišlo do blokade, ker tega nisi upošteval je prišlo do blokade...
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a tado »

rollypop napisal/-a:Po 14 dneh paketa AllInclusive sem prejel obvestilo da mi bodo zmanšali klice v druga omrežja ker sem prekoračil neomejen paket. Sedaj je minilo 24 dni in ne morem poslat sms-a,ne morem klicat...NIČ. TUŠmobil NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roland
Da bo zgodba popolna, prosim povej koliko enot si porabil oziroma koliko minut si klical, ker tole dosežt je pa :ne:
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a lithium »

Uf, da pa kvoto nekdo doseže v 14. dneh?! :confused:
Verjetno ima kartico v kakšni napravi za klice iz cele firme ;)
Administrator neuradnega foruma
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: ALL Inclusive pritožba

Odgovor Napisal/-a delboy »

rollypop napisal/-a:Po 14 dneh paketa AllInclusive sem prejel obvestilo da mi bodo zmanšali klice v druga omrežja ker sem prekoračil neomejen paket. Sedaj je minilo 24 dni in ne morem poslat sms-a,ne morem klicat...NIČ. TUŠmobil NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roland
Roland, ni potrebe, da se razburjaš, omogočeno ti je bilo, da zelo ugodno uporabljaš celoten volumen, ne pa da ga iskoriščaš :greensmart:

Če nimaš občutka koliko si dejansko porabil, ti svetujem, da skočiš na portal moj.tusmobil.si ter preveriš zgodovino uporabe :diploma:

Moje mnenje je, da si preveč pretiraval v določenem trenutku ali času in je sistem zaznal nenaden skok porabe oz. zlorabe v tistem času, kajti blokada kot jo imaš ti se zelo redko izvaja, da si imel neko konstatno povrečno porabo tudi v enaki porabljeni količini kot si jo imel in presegel dani limit, ne bi te blokiral, saj je kar precej aktivnih uporabnikov s tem paketom, ki konstantno presegajo okvirni limit, saj ni dobeseden, vendar pri tebi, kot že rečeno nekaj ni bilo povsem na mestu v danem trenutku.

Sicer pa blokada ti je do konca meseca. Drugi mesec bo kmalu in boš imel vnovič možnost uporabe polnega paketa :thumbs: , vendar takrat bodi previden, sistem te ima že na piki :sodnik:


Lp.
Odgovori