Tušmobil Multipaketi

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a delboy »

avgi napisal/-a:Zanima me ali ima v namenu Tušmobil v Brezmejni Multipakete vključiti trenutnega trojčka (internet+f.telefonija+televizija), ki ga ponuja v aktualni ponudbi? :mislec:

Misliš to na fiksni trojček ali mobilni :biggrin:


Lp.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a avgi »

delboy napisal/-a:
avgi napisal/-a:Zanima me ali ima v namenu Tušmobil v Brezmejni Multipakete vključiti trenutnega trojčka (internet+f.telefonija+televizija), ki ga ponuja v aktualni ponudbi? :mislec:

Misliš to na fiksni trojček ali mobilni :biggrin:


Lp.
Združitev obeh. internet + fiksna telefonija + televizija + mobilna telefonija pri tem pa bi zakupil minute v Brezmejni Multipaket (na fiksno številko in mobilno) :thumbs:
Slika
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a delboy »

avgi napisal/-a:
delboy napisal/-a:
avgi napisal/-a:Zanima me ali ima v namenu Tušmobil v Brezmejni Multipakete vključiti trenutnega trojčka (internet+f.telefonija+televizija), ki ga ponuja v aktualni ponudbi? :mislec:

Misliš to na fiksni trojček ali mobilni :biggrin:


Lp.
Združitev obeh. internet + fiksna telefonija + televizija + mobilna telefonija pri tem pa bi zakupil minute v Brezmejni Multipaket (na fiksno številko in mobilno) :thumbs:
Dve leti nazaj je že bil en tak četverček, vendar se ni kaj ravno obnesel :greensmart: , res je da pa takrat še niso bili Brezmejni paketi :biggrin:

Lp.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a avgi »

Če tako pomislim, da fiksne telefonije ne uporablja skoraj nobeden več in da bi jo dobil gartis. Recimo, če že dam 49 EUR in recimo + po akcijski ceni 20 EUR trojček = 69 EUR. Bi bila kr poštena cena! :greensmart:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a Azzil »

Torej, če grem iz Tušmobil35 na Multipaket2000, vseeno plačam 40€? :zacuden:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a enpir »

kakšno maš ugodnost na trenutnem aneksu?
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a Azzil »

ugodnost? imam aneks.. Nakup telefona.. SZU mislim, da je okoli 260€.. :greensmart:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a enpir »

poglej na aneks katera ugodnost ti piše, če imaš pod 270€ greš lahko v bm2000, če je večje od 270€ pa le v bmX...
zabec7
Novinec
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 20. Dec 2011 09:26

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a zabec7 »

Imam dva vprašanja:

1.) Pri aneksu za popust 25% z vezavo za 24 mesecev, ali so vse tel. št. (imam 3 .. 1+2dod) vezane za to obdobje ali samo prva?
(Se pravi, če bi naneslo tako, da bi hotel kakšno številko prenesti na drug paket ali celo operaterja - ali tudi pride do pogodbene kazni?)

2.) Če vzamem kak nov telefon z opcijo 23 in dobim 3Gb prenosa na mesec, ali se ta prenos šteje iz vseh 3-eh številk ali lahko to koristi samo osnovna številka?

Hvala.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a delboy »

Aneks je vezan na tel.št. in ne na paket.

Torej ti dejansko imaš za vsako tel.št. svoj ankes in tako se tudi obravnava po pogojih za paket Brezmejni oz. Multipaket. V kolikor je kakšna tel.št. prosta aneksa in se na to tel.št. želiš vezati, kakšen aneks, potem veljajo zdajšnji pogoji za opcijo. Če želiš iz Multipaketa vezati več tel.št. na različne opcije, potem se ti bodo opcije priznale v skupnem mx. znesku 32€ na mesec. Primer; Ali 1x opcija 23 + še ena opcija 9, ali 2x opcija 16, ali recimo 3 opcije po 9€ na mesec. Če sem se slučajno kaj zmotil, naj popravijo tisti, ki menijo, da vejo več :biggrin:



Lp.
BlaBla
Novinec
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Feb 2012 16:59

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a BlaBla »

Pozdravljeni, mene pa zanima ali je cena GSM aparatov v paketu MultiBrezmejnih1000 enaka kot za navaden paket Brezmejnih1000 (katerih cene so objavljene na spletni strani), ali je kaj drugačen cenik?
Sem klical na 080700700 in pri prvem operaterju dobil odgovor da je cenik drugačen in da naj malo počakam da bo pogledal (spraševal sem za SE Xperia Ray), potem pa se je zveza prekinila. Ko sem klical drugič se mi je oglasila druga operaterka in za Ray-a povedala cena 279€, kar pa je enako kot na spletni strani za navaden paket brezmejnih1000. Sedaj pa nevem kaj drži?
Aja, bi bile pa na paketu 4 različne številke. Se še da dobiti tiste kupone za brezplačno priključnino? Da nebom za brezveze plačeval 40€ priključnine.

Hvala za pomoč
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a tado »

Nekaj kuponov je še, lahko mi pišeš na ZS. Je pa tako da veljajo le za nova NR in ne prestope med paketi.
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a enpir »

cena se lahko razlikuje vendar je za ta telefon ista, 279€ brez opcij telefon in 24m vezava...
BlaBla
Novinec
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Feb 2012 16:59

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a BlaBla »

No, sedaj sem šel na Tušmobil in tam naredil spremembo paketa, sedaj pa moram počakati še nekaj dni, da lahko dodajo v Multipaket tudi druge tri številke. Sedaj pa me zanima še nekaj reči o paketu, za katere sem mislil da so mi jasne, pa me je tista punca na Tušmobilu, začela prepričevati v povsem nasprotno.
1.V Multipaketu Brezmejnih 1000 lahko za klice v druga omrežja porabim 500 minut. Je tako?
2.Če nastavim omrežje na GSM aparatu na Mobitel (pri nas je nekaj "lukenj" v TM signalu), lahko kličem in se mi odštevajo enote iz paketa, če pa pošiljam SMS, MMS, ali prenos podatkov, pa se mi zaračunajo dodatno. Je tako? Je pa seveda v Mobitelovem omrežju 60/60 v Tušmobilovem omrežju pa 30/30?
3.Je kakšna omejitev prenosa podatkov (oz. kakšna je hitrost prenosa in kdaj se le ta zniža in na koliko?)?
4.Je možno vzeti popust -25% tudi na Multipaketu?

Lp
Uporabniški avatar
bobni
Znanec
Znanec
Prispevkov: 74
Pridružen: 18. Sep 2011 18:28
Telefon: iPhone 4
Znesek računa: 11,98

Re: Tušmobil Multipaketi

Odgovor Napisal/-a bobni »

1. res je tko
2. tud to je res.
3.Omejitev prenosa podatkov je pač 1000enot, 1enota=1MB, sepravi gledano da nič ne kličeš/pišeš sms/mms imaš 1000MB,ko to porabiš se ti prenos in vse ostale reči zaračunajo po veljavnem ceniku.
4. mislim da je ob vezavi možno vzet 25% popusta, pod pogojem da ne kupiš nobenega telefona.

Lp.
Nimaš še dropbox-a? Preizkusi ga tukaj in prejmi 250MB bonusa.
Odgovori