Ugodnost za zveste naročnike

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
LiM
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 03. Jul 2010 13:16
Telefon: lg ku900

Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a LiM »

Dobil sem obvstilo ter brošuro za posebno ugodnost za najbolj zveste naročnike. Kjer mi ponujajo ob podaljšanju naročniškega razmerja popust na mesečno naročnino ali pa še bolj ugodne cene telefonov kot so za nove naročnike. Vse supe in prau in ker sem kar zadovoljen s tušmobilom sem se odločil za podalšanje ter nakup novega mobilnika in glej ga zlomka, če bi hotel kupiti telefon po cenejši ceni bi to moral storiti pred 1.7. :wtf: čeprau sem tole dobil kakšnih 5 dni pred začetkom meseca in tega sploh niso napisali v obvestilu (kjer v bitvu piše da lahko ugodnost koristim če podalšam pred iztekom naročniškega razmerja katero v bistvu poteče 27.7. :pogodba: )Torej ali imam oz. imamo zvesti naročniki sploh kakšno ugodnost?ker kolikor vem tist popust na naročnino je itak mogoč usem.Torej kje so kakšne bonitete da vstrajam pri njih? :wallbash: Tušmobil bi lahko malo bol razmišljau v tej smeri kako obdržati stranke.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a tado »

Zdravo!
Moje mnenje je sledeče. Fino bi bilo napisati kateri paket uporabljaš. Če si na Vesolju se mi zdi da sam lahko ugotoviš, da imaš kar nekaj ugodnosti. Primerjaj ga z "zelo ugodnim"Itak Džabest ali Povezani 22 paketom ali Orto u nulo, ki sta obadva "ekskluzivno na voljo do 31. leta pri konkurenci. Glede ostalih bonitet je pa tako. Javi se na MMC ali pokliči na brezplačno telefonsko številko 070700 700, pa se poskuši tam kaj dogovoriti. Sicer če ni skrivnost koliko ceneje pa lahko dobiš aparat kot je v ponudbi. Ker sam sem vedno prej odplačal aneks in vedno vzel nov telefon. Bumbar jaz:=)

Želim ti prijetno uporabo TM storitev še naprej, saj verjamem da se boš pametno odločil.

LP
Slika
LiM
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 03. Jul 2010 13:16
Telefon: lg ku900

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a LiM »

Hja ne sej nepravim da so paketi slabi men vsekakor ustrezajo in sem zadovoljen. Uporabljam pa trenutno paket 30 a nameravam preklopiti na paket 35. Aparat (HTC Desire) v tem paketu ki trenutno pride 99€ bi ga jaz lahko kupil za 69€ mislim ni miljonske razlike ampak 30€ je 30€.
Malce bol bi se splačal HTC Legend ki bi ga dobil nameto 129€ za 49€. Skratka ponudba ki so mi jo poslali je defenitivno lepa.
Hvala za nasvet in javim kako se bo kaj rešilo.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a delboy »

LiM napisal/-a:Hja ne sej nepravim da so paketi slabi men vsekakor ustrezajo in sem zadovoljen. Uporabljam pa trenutno paket 30 a nameravam preklopiti na paket 35. Aparat (HTC Desire) v tem paketu ki trenutno pride 99€ bi ga jaz lahko kupil za 69€ mislim ni miljonske razlike ampak 30€ je 30€.
Malce bol bi se splačal HTC Legend ki bi ga dobil nameto 129€ za 49€. Skratka ponudba ki so mi jo poslali je defenitivno lepa.
Hvala za nasvet in javim kako se bo kaj rešilo.
Argumente, katere si navedel prenesi na papir ter pošlji na samo podjetje, vse kar je ustno dogovorjeno nima ponavadi nobene vrednosti :greensmart: .

Lp.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a tado »

delboy napisal/-a:
LiM napisal/-a:Hja ne sej nepravim da so paketi slabi men vsekakor ustrezajo in sem zadovoljen. Uporabljam pa trenutno paket 30 a nameravam preklopiti na paket 35. Aparat (HTC Desire) v tem paketu ki trenutno pride 99€ bi ga jaz lahko kupil za 69€ mislim ni miljonske razlike ampak 30€ je 30€.
Malce bol bi se splačal HTC Legend ki bi ga dobil nameto 129€ za 49€. Skratka ponudba ki so mi jo poslali je defenitivno lepa.
Hvala za nasvet in javim kako se bo kaj rešilo.
Argumente, katere si navedel prenesi na papir ter pošlji na samo podjetje, vse kar je ustno dogovorjeno nima ponavadi nobene vrednosti :greensmart: .

Lp.
??? Kaj bi rad da naredi... :confused: on je samo vprašal kako je z možnostjo unovčevanje bonitete po preteklem datumu veljavnosti...
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a delboy »

Predlagano mu je bilo, naj pošlje pisni dopis ter poda razlago, kajti tukaj na forumu mu zagotovo ne bodo upoštevali argumetnov.

Lp.
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a Azzil »

mogoče malo off-topic, ampak.. HTC Desire vzami.. Nekaj takega sem že dolga leta od telefona pričakoval.. :inlove:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
LiM
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 03. Jul 2010 13:16
Telefon: lg ku900

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a LiM »

Hvala za vse nasvete usem.
skratka vse kar sem naredil je bilo to da sem poslal kratek mail in dobil odgovor da bodo oni napako odpravili in da jim naj samo povem podatke kateri paket in telefon želim in že naslednji dan sem lahko šel po njega in že imam HTC Desire :hurra:
Še enkrat hvala za nasvete čao
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a tado »

Cisti racuni torej. Super! Pa prijetno uporabo.
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Ugodnost za zveste naročnike

Odgovor Napisal/-a delboy »

LiM napisal/-a:Hvala za vse nasvete usem.
skratka vse kar sem naredil je bilo to da sem poslal kratek mail in dobil odgovor da bodo oni napako odpravili in da jim naj samo povem podatke kateri paket in telefon želim in že naslednji dan sem lahko šel po njega in že imam HTC Desire :hurra:
Še enkrat hvala za nasvete čao

:thumbs:


Lp.
Odgovori