Prenos predplacniske stevilke

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
DuxVinedorum

Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a DuxVinedorum »

Kako je zdaj s prenosom predplacniske stevilke z xy operaterja na (predplacnisko) Tusmobil? Ali Tusmobil "povrne" stroske prenosa in da na novem racunu 5 EUR dobroimetja ali ne?
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a enpir »

vse nove prepaid številke imajo že prednaloženih 5€, neglede ali delaš prenos ali ne...
Uporabniški avatar
Azzil
Moderator
Moderator
Prispevkov: 295
Pridružen: 27. Jul 2007 12:59
Telefon: Samsung Galaxy SII
Dodatni paketi: Brezmejni internet 24ur
Znesek računa: 8€

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a Azzil »

.. samo ko je številka prenesena, se ti tistih 5€ zbriše.. :greenneutral:
... je zame arest azil, je zame arrest azzil, je zame arest azil???
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a enpir »

ajaaa, kje si pa to slišu :( ostane ostane, dobroimetje s izbriše samo ob prehodu iz TM prepaid na TM postpaid (naročnino)... zbriše se samo keš pri starem operaterju če ga do dneva prenosa ne porabiš....
Uporabniški avatar
dr.1m
Znanec
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 04. Dec 2007 09:23
Telefon: NOKIA
Kraj: Goriška Primorska

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a dr.1m »

Jaz sem naredil prenos iz Mobija. Pa mi je imetje izbrisalo le na Mobi računu (ker je bil ukinjen) na Tušmobil MINI računu pa je ostalo enako stanje.
Pesnik
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 01. Apr 2010 19:34

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a Pesnik »

Kak dolgo pa traja ce naredis prenos številke iz Mobitela na Tušmobil in vzemes 0 + 5€ (1GB) = 5€ paket? Kaj je to Tusmobil brez ali mini?

Kakšne papire vse rabis? Zadni plačan račun, davčno? Kake dokumente kot pogodbe od mobitela ali kaj?


EDIT: btw lahko sploh vzames 0 + 1Giga? Ker pise aneks ni možen oz tega paketa sploh nimajo navedenega. Torej?
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a enpir »

prenos traja 3 delovni dni... gre za naročniški paket Tušmobil BREZ.... od @m rabiš zadnji plačan račun (oziroma celotni račun iz katerega je razvidna številka računa), osebni dok., davčna in bančna kartica...

na paket BREZ ne morš vezat aneksa, lahko pa kamot dodaš paket 1GB za 5€/mesec...
Pesnik
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 01. Apr 2010 19:34

Re: Prenos predplacniske stevilke

Odgovor Napisal/-a Pesnik »

ok cool samo da vem. Verjetno se bom tak odloco za 15€ paket, ifon pa 1 leto vezave. Pogoj je seveda da ije ifon tovarnisko unlokan in nadgradljiv. Mikajo me pa tudi desire ali legend, ce je v kaksnem ugodnejsem paketu napram desiru. osnovna cena vbistvu ni tak vazna, vendar ce je samo 30€ razlijke med njima te reje desire.
Odgovori