Debata med uporabniki Tušmobila

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Deky_ napisal/-a:
lithium napisal/-a:Tole mi ni čisto jasno. Zakaj ne bi smel določenih strani ponujati brezplačno? Oz. vsaj stran o porabi...itd?
Glej meni sploh ni jasno zakaj operater bilo kaj ne sme ponujat brezplačnega prenos podatkov... Nevem kje je bil Akos ko je Mobitel in Si.mobil dobesedno izrinil z trga operaterja Vega :headbash: A sedaj se pa obeša na operaterje zradi prenos podatkov itn... :headbash:
Kršitev dela tudi TS. Pa zgleda, da se bojo spet spravili na privat podjetja in pred svojim pragom pa ne bojo počistili.
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Safre »

TS je bil v celotnem postopku med prvima s svojim dezzerjem http://www.akos-rs.si/akos-ugotovil-krs ... -interneta

Sent from my SHV-E210S using Tapatalk
Slika
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Kdaj jih bo AKOS prtisnil ob zid z pokritostjo siganala ? Sem priklopljen na eno bazno (imam vse črtice), vzpostavim internet povezavo, pa so kar na lepem samo 2 črtice in to sredi Celja. Prej me je na Ljubečni tak zezal, zdaj pa že v centru mesta. Mam 500 Mega podatkov plačanih, pa lahk dam 4.7 giga torrent loadat, pa mi je do jutra potegnilo 200 Mega. Naj si Mirko oz. njegovi prijatelji, ki jih je pred 3 leti postavil na položaje v Tušmobilu vse skupaj nekam vtaknejo njihove pakete in firmo.
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Zanima, me koliko pride strošek prekinitve nar. razmerja, če nisi vezan več ?
pinoponko
Novinec
Novinec
Prispevkov: 29
Pridružen: 10. Maj 2013 09:14
Telemach paket: Telemach odbit

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a pinoponko »

desyncx napisal/-a:Zanima, me koliko pride strošek prekinitve nar. razmerja, če nisi vezan več ?
Kakor jaz vem, NIČ.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

cenika pravi drugače

prekinitev pogodbe oz. zapiranje računa stane 11,90 eur

vir: http://www.tusmobil.si/uploads/docs/Cen ... 202015.pdf
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Kaj pa tam ko piše v ceniku dokončni izklop 30 € ?
Pa še neki me zanima, lahko jaz preidem recimo na paket brez ?
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

30 eur mislim da zaračunajo če maš aktiven aneks sam nisem čisto siguren.. Seveda lahko greš na paket brez..
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2390
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Pomebno obvestilo za uporabnike Tušmobila
Obvestilo

20.03.2015

Uporabnike obveščamo, da se v skladu z odločbo Agencije za komunikacijska omrežja in storitve št. 06101-1413/2014/4 z dne 18. 2. 2015...

Uporabnike obveščamo, da se v skladu z odločbo Agencije za komunikacijska omrežja in storitve št. 06101-1413/2014/4 z dne 18. 2. 2015 Cenik Tušmobila z dnem 21. 4. 2015 spremeni tako, da se prenos podatkov pri dostopu do portala wap.tuskabina.si prične obračunavati

Z navedenim dnem stopi v veljavno naslednja sprememba besedila drugega odstavka pogojev pod tabelo točke 6 Cenika:

Dostop do mobilnega portala tuškabina je omogočen vsem uporabnikom Tušmobila. Prenos podatkov pri dostopu do mobilnega portala tuškabina se obračuna v skladu s pogoji izbranega paketa. Za vsebine portala, ki so plačljive, vse informacije o ceni prejmete pred potrditvijo nakupa. Vse cene vključujejo DDV. Dolžina seje ni omejena. Sejo zaključite šele, ko prekinete podatkovno povezavo ali ugasnete brskalnik na svojem mobilnem telefonu.

Od objave sporočila o spremembi do uveljavitve imajo uporabniki pravico v skladu z določili 2. odst. 129. člena Zakona o elektronskih komunikacijah brez odpovednega roka in brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Naročnik, ki je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Koeficienti za sorazmerni del celotne vrednosti terminalske opreme in uporabnine so določeni v Ceniku. Pravica do odstopa v skladu s tem obvestilom ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov.

Nazaj
vir: http://www.tusmobil.si/novosti-obvestila/obvestilo-292

p.s: Da ne bo slabe volje da nekdo ni vedel..itn ;)
WalkingBlind
Novinec
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jul 2012 23:33
Telefon: SONY XPERIA Z1C

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a WalkingBlind »

Avgusta mi poteče vezava. Tušmobil mi že pošilja bone za popust za zvestobo, tako da podaljšanje razmerja ne bi smel biti problem. Zanima pa me, kako bi me "obravnavali", če bi želela zamenjati paket (na premium EU)? Niti ne vem, če se mi splača menjat - a septembra pričakujemo, kakšne spremembe, novosti itd? A ma kdo kakšne insiderske info :biggrin: ?
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Bon po mojem lahko uporabiš za katerikoli paket.

Jeseni Tušmobila več ne bo (verjetno že s 1.9). Z blagovno znamko pa pridejo novi paketi (tudi četverčki), ki bodo vse enote veljale tudi na Telekomovem roamingu. Mogoče se lahko tudi zgodi, da bodo stari paketi tudi dobili "tak upgrade".
Slika
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Imam vprašanje: je možno, da zaradi 'takeover-ja' Telemacha in tudi posledično sms, ki je bi poslan verjetno vsem Tušmobilovim uporabnikom, na čase, čist random, ne dela pošiljanje MMS-ov? (kak teden)
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Mene pa zanima, kam se obrnit, če te tedensko nadlegujejo po telefonu z novimi ponudbami in obljubami. Pa bolj kot jim dopovedujem, da ne mislim nazaj iti na TM, slabše je.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a lithium »

conspiracy napisal/-a:Imam vprašanje: je možno, da zaradi 'takeover-ja' Telemacha in tudi posledično sms, ki je bi poslan verjetno vsem Tušmobilovim uporabnikom, na čase, čist random, ne dela pošiljanje MMS-ov? (kak teden)
Hm, pri nas je sprememba paketa na premium EU povzročila, da so prenehali delati podatki. Po klicu v klucni center in nekaj dneh, so zadevo uredili....
Administrator neuradnega foruma
spiderkb
Znanec
Znanec
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jan 2008 22:13
Telefon: HTC One
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a spiderkb »

Odgovori