Debata med uporabniki Tušmobila

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
romy202
Novinec
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 25. Avg 2011 11:10

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a romy202 »

Ker na drugi temi nisem dobila odgovora me še tukaj zanima:

Je pri menjavi paketa opcija telefon prenosljiva ali ne?
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

da
Roky
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 26. Okt 2011 20:29

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Roky »

pierson napisal/-a:
Roky napisal/-a:Ali je to normalno, da sem velikokrat, ko me kdo kliče nedosegliv, čeprav je mobitel vklopljen in deluje normalno!! Vem samo, da se mi predno sem prišel na tušmobil to ni dogajalo nikoli, če je bil mobitel vklopljen. Potem pa le dobivam smsje o času nedosegljivosti, meni pa nič jasno :ne: :ne:
ce imas vkljucen prenos podatkov, in ti recimo pobira mail ali pa se povezuje na internet, potem je telefon ce je v EDGE omrezju, nedosegljiv.
mislim da pri mobitelu je telefon ceprav dela internet na EDGE, dosegljiv in ce te kdo poklice ti prekine internet ter vzpostavi klic, pri tusu pa je nedosegljiv
Najprej hvala za pomoč, sicer pa hmmm nvem ali imam vključen prenos podatkov ali ne, mislim pač vedno, ko grem na internet imam naštimano, da me posebej vpraša ali se povežem z tušmobilom ali kako drugo opcijo(wireless recimo), maile imam pa tudi izklopljene oz. nimam sploh naštimanih...
krepki
Znanec
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 06. Okt 2011 17:23
Telefon: Samsung Galaxy S Adv
Dodatni paketi: Brezmejni multipaket

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a krepki »

Zanima me za paket brezmejni,ki naj bi imel v tušmobilovem omrežju 30 sekundni interval,sam pa opažam,da temu ni tako in da je interval 60 sekundni,a so spet kakšne nenapovedane spremembe.
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

30 sekundni na brezmejnem je na tuševem omrežju, na mobitelovem je 60 sekund.
Slika
krepki
Znanec
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 06. Okt 2011 17:23
Telefon: Samsung Galaxy S Adv
Dodatni paketi: Brezmejni multipaket

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a krepki »

Saj to vem ampak meni je za 10 sekund pogovora v tuševem omrežju odštelo celo enoto(minuto)
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

krepki napisal/-a:Saj to vem ampak meni je za 10 sekund pogovora v tuševem omrežju odštelo celo enoto(minuto)

Malo težje, razen če se je v vmesnem času opravljal še kakšen minimalni prenos podatkov, jaz bi prej rekel, da se je morda klic končal nkeje pri 31 s :greensmart: ter zaradi tega se je odštela cela enota :mislec:


Lp.
krepki
Znanec
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 06. Okt 2011 17:23
Telefon: Samsung Galaxy S Adv
Dodatni paketi: Brezmejni multipaket

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a krepki »

Ne bo držalo,zato ker sem namerno prekinil klic po 10 sekundah ,ker mi je bilo obračunavanje sumljivo in na moj tušmobil ugotovil da mi je neslo celo enoto,prenosa podatkov ni bilo.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

krepki napisal/-a:Ne bo držalo,zato ker sem namerno prekinil klic po 10 sekundah ,ker mi je bilo obračunavanje sumljivo in na moj tušmobil ugotovil da mi je neslo celo enoto,prenosa podatkov ni bilo.

Praviš, da si v danem trenutku bil zgolj na Tušmobil omrežju :?:

Če veš, da imaš prav, potem je dobro da pokličeš klicni center ter podaš prijavo za napako. Ne pozabi na datum, približni čas tr kraj.


Lp.
krepki
Znanec
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 06. Okt 2011 17:23
Telefon: Samsung Galaxy S Adv
Dodatni paketi: Brezmejni multipaket

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a krepki »

Sem že klical na tušmobil zadevo preverjajo,vem da je od začetka naročniškega razmerja delalo tako kot mora edina sprememba je bila ta mesec da sem brezmejni paket zamenjal za brezmejni multipaket,ampak v splošnih pogojih nikjer ne piše da bi se minute v multipaketu obračunavale drugače.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

na TM omrežju je 30s obračunski interval, bodo preverili in ti odgovorili... ti pa predlagam še en test, preveri da sti 100% na TM omrežju, preveri stanje enot preko *128#, opravi klic krajši od 30s in čez nekaj sekund ponovno preveri stanje preko *128# in poročaj
krepki
Znanec
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 06. Okt 2011 17:23
Telefon: Samsung Galaxy S Adv
Dodatni paketi: Brezmejni multipaket

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a krepki »

Sem preverjal na tvoj način in je res 30 sekundni interval imel sem 120,44 enot po klicu pa 119,94 in po drugem klicu 119.44 enot,sam če pa pogledam na mojtušmobil pa je 120 enot po klicu pa 119 enot.
Ker od začetka pa mi je prikazovalo na mojtušmobil tudi polovice verjetno je to zaradi tega ker sem 7 janurja prešaltal na brezmejni paket in nisem dobil polnih minut.
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

moj.tusmobil.si je še beta, tko da so možne še napakice... pravi podatek boš vedno našel na *128#
Roky
Novinec
Novinec
Prispevkov: 28
Pridružen: 26. Okt 2011 20:29

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Roky »

Roky napisal/-a:Ali je to normalno, da sem velikokrat, ko me kdo kliče nedosegliv, čeprav je mobitel vklopljen in deluje normalno!! Vem samo, da se mi predno sem prišel na tušmobil to ni dogajalo nikoli, če je bil mobitel vklopljen. Potem pa le dobivam smsje o času nedosegljivosti, meni pa nič jasno :ne: :ne:
Torej lahko kdo PROSIM pomaga?? Danes se mi je zopet to pripetilo in to kar doma, naj bi bil nedosegliv. Skoraj polovico SMSjov imam samo od tega...
PROSIM!!
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

ali uporabljaš takrat prenos podatkov, si na 2G ali 3G
Odgovori