Debata med uporabniki Tušmobila

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
slo_kopite
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 18. Avg 2011 13:10
Telefon: SE Xperia Ray

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a slo_kopite »

Zdravo, sem se ravnokar registriral na forum, ker se resno nagibam da bi vzel vesoljčka, dokler so še 3 meseci zastonj naročnine :) Prihajam pa seveda s simobila, so me na menjavo ''prisilile'' njihove podražitve :hudajeza: Do zdaj sem uporabljal paket Orto u nulo z dodatnih 200MB prenosa podatkov, kar je naneslo cca. 20€ mesečno, se pravi skoraj točno toliko, kot za Vesolje, s tem da dobim pri tušmobilu za ta denar neprimerno več.

Če prav razumem, tale ponudba z 3 meseci naročnine gratis velja le, če se pri tem zavežem za 2 leti? Potemtakem se mi splača zraven vzet še Ideosa X5 za 1€... Ali še velja tista ponudba, ki je bila nekoč aktualna se mi zdi, da si imel 25% popusta na naročnino, če pri vezavi nisi vzel nobenega telefona?

Hvala in LP :)
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a tado »

Še velja.
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Če vzameš 25% popust na naročnino se vezeš za 24 mesecev. Brezplačno pa lahko prekineš ta popust če se kadarkoli med vezavo odločiš za vezavo z novim telefonom.

pa še tadota pocukaj za brezplačno priključnino ;)
Zadnjič spremenil SvetIdej, dne 18. Avg 2011 13:48, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
slo_kopite
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 18. Avg 2011 13:10
Telefon: SE Xperia Ray

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a slo_kopite »

In če eventuelno nekoč vzamem nov telefon, se moram potem na novo zavezat za 2 leti, ali velja še pogodba, sklenjena ob začetku naročniškega razmerja?

Hvala za odg. :)

edit:
DreamDesign napisal/-a:pa še tadota pocukaj za brezplačno priključnino ;)
Sem že :)
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Tista se prekine (meseci do konca vezave se izničijo) in začne veljati vezava za novih 24 ali 12 mesecev. odvisno ali vzameš 12 ali 24 mesečno vezavo za telefon.
Slika
slo_kopite
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 18. Avg 2011 13:10
Telefon: SE Xperia Ray

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a slo_kopite »

DreamDesign napisal/-a:Tista se prekine (meseci do konca vezava se izničijo) in začne veljati vezava za novih 24 mesecev.
Aha, tako torej. Hvala :) In pa vse pohvale za vašo spletno stran, sem danes temeljito pregledal vse primerjave paketov in pokritosti omrežja, glede na to da bom menjal operaterja in mi je bila res v izjemno pomoč :)

Pa še nekaj me zanima, če bi mi znal kdo od zaposlenih pri tušmobilu na to odgovoriti - glede na to da mi manjka še nekaj mesecev do 18 let, mora biti pri sklenitvi naročniškega zraven kdo od staršev? Ker recimo pri mobitelu mislim da ni bilo treba, tudi vse položnice so prihajale na moje ime, medtem ko so računi od simobila prihajali vsi na ime enega od staršev, tudi pri sklenitvi pogodbe in kakršnihkoli spremembah je moral biti nekdo zraven. Kakšna je praksa pri tušmobilu?

Še enkrat najlepša hvala :)
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Mladoletna oseba
Mladoletna oseba (15-18 let) lahko sklene naročniško pogodbo pod pogojem, da starš, zakoniti zastopnik oziroma skrbnik podpiše poroštveno izjavo. Porok mora izpolnjevati vse pogoje za sklenitev NR.
Mladoletna oseba, ki dopolni 15 let in je zaposlena, lahko sklene pogodbo pod pogoji, ki veljajo za polnoletno poslovno sposobno osebo.
Mladoletne osebe (do 14 let) ne morejo skleniti naročniške pogodbe.
Ne vem pa če se naročniško razmerje gre nate ali na tvojega starša. Če gre na starša potem ko boš 18 let bil star boš lahko prenesel naročniško razmerje nase, kar v tem primeru stane 10 €. Vsaj pri Si.mobilu je tako.
Slika
slo_kopite
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 18. Avg 2011 13:10
Telefon: SE Xperia Ray

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a slo_kopite »

DreamDesign napisal/-a:
Mladoletna oseba
Mladoletna oseba (15-18 let) lahko sklene naročniško pogodbo pod pogojem, da starš, zakoniti zastopnik oziroma skrbnik podpiše poroštveno izjavo. Porok mora izpolnjevati vse pogoje za sklenitev NR.
Mladoletna oseba, ki dopolni 15 let in je zaposlena, lahko sklene pogodbo pod pogoji, ki veljajo za polnoletno poslovno sposobno osebo.
Mladoletne osebe (do 14 let) ne morejo skleniti naročniške pogodbe.
Ne vem pa če se naročniško razmerje gre nate ali na tvojega starša. Če gre na starša potem ko boš 18 let bil star boš lahko prenesel naročniško razmerje nase, kar v tem primeru stane 10 €. Vsaj pri Si.mobilu je tako.
Kakšni pa so ti pogoji, katere mora izpolnjevati porok? Kaj posebnega ali pač to, da mora bit zaposlen,...?
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informa ... merij.html
(glej Sklepanje razmerij za fizične osebe)
Slika
slo_kopite
Novinec
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 18. Avg 2011 13:10
Telefon: SE Xperia Ray

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a slo_kopite »

DreamDesign napisal/-a:http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informa ... merij.html
(glej Sklepanje razmerij za fizične osebe)
Hvala :thumbs:
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

slo_kopite napisal/-a:Zdravo, sem se ravnokar registriral na forum, ker se resno nagibam da bi vzel vesoljčka, dokler so še 3 meseci zastonj naročnine :) Prihajam pa seveda s simobila, so me na menjavo ''prisilile'' njihove podražitve :hudajeza: Do zdaj sem uporabljal paket Orto u nulo z dodatnih 200MB prenosa podatkov, kar je naneslo cca. 20€ mesečno, se pravi skoraj točno toliko, kot za Vesolje, s tem da dobim pri tušmobilu za ta denar neprimerno več.

Če prav razumem, tale ponudba z 3 meseci naročnine gratis velja le, če se pri tem zavežem za 2 leti? Potemtakem se mi splača zraven vzet še Ideosa X5 za 1€... Ali še velja tista ponudba, ki je bila nekoč aktualna se mi zdi, da si imel 25% popusta na naročnino, če pri vezavi nisi vzel nobenega telefona?

Hvala in LP :)

Ti bo 210 minut za druga omrežja dovolj :?: Če ne potem je bolje si izbrati, kakšen drug aktualni paket :thumbs:

Če se hočeš, dejansko prepirčati o samem signalu na tvoji lokaciji ti pa svetujem, da pokličeš 080 700 700 ter daš poizvedbo ali pa pošlješ email na info@tusmobil.si

Še najboljši test, pa je da si omisliš eno predplačniško kartico za 3,99€ sam testiraš, gor imaš 5€.
Phantom
Znanec
Znanec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08. Nov 2010 09:34
Telefon: Nokia Lumia 920

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Phantom »

Zdaj bojo počasi vsi na tušu, tak da bo 210 min več kot dovolj :D :D :D :D
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Phantom napisal/-a:Zdaj bojo počasi vsi na tušu, tak da bo 210 min več kot dovolj :D :D :D :D
Si.mobil je kar pripomogel Tušmobilu pri pridobivanju uporabnikov se mi zdi. :biggrin:

Sedaj pa bo vse na Tušmobilu. Če bodo novi uporabniki zadovoljni, se bo tudi "negativna" slika omrežja/storitev Tušmobila obrnila v pozitivo. Sedaj zagotovo uporabnike k Tušmobilu ovira ali je res omrežje že na nivoju ali ni. In če ima tisti prijatelje na Tušmobilu in so še zadovoljni je dobra stvar za Tušmobil.

Le tako Tušmobil ali ker drug operater si poveča tržni delež na trgu. Pa seveda cena :)
Slika
Phantom
Znanec
Znanec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08. Nov 2010 09:34
Telefon: Nokia Lumia 920

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Phantom »

Jaz sem jih že kar nekaj prepričal za prestop, tud celotno familijo z izjemo sestre, ki še ima vezavo pri simobilu. Pa tudi vedno več ljudi okrog sebe razmišlja oz se že odloča za prestop k Tušmobilu. Vrjamem da je marsikje tako ;) Torej tole je vse voda na mlin Tušmobila, zdaj pa le po pameti naprej.
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a tado »

Predvsem zadnji stavek mi je všeč. Zaupanje operaterji v Sloveniji - kot vse ostalo - izgubljajo. Za Tušmobil verjamem, da ne bo razočaral.
Slika
Odgovori