Debata med uporabniki Tušmobila

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Pa kdaj bo že mobilna TV :biggrin: bi že rad dal evrčke za to storitev pa nočte keša :jezik:

pa deky sprašuje kdaj bo selfcare portal :greensmart: Tud mene zanima no :joint:
Slika
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Hja samo s temi telefoni je tak tak, da tušmobil kaj dosti uporabnikov ne pritegne s cenami telefona, žal tukaj gospodari mobitel in njihova opcija "naj naj" za 19€. Ker če gledaš itak džabest + naj naj = 38€/mesec + za 1€ dobiš Samsung Galaxy S2, ki pa je boljši od tega LGja, v vseh pogledih. Sedaj bo pa še simobil "butnil" tako ponudbo za iphone4 ven da adijo... (mam dobre informacije glede cenika pri simobilu). In po mojem je dejstvo da se največ uporabnikov seli ravno zaradi ugodne ponudbe aparatov, ne toliko paketov =)
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

No ne vem. Vem, da vsakogar šokiram, ko pravim, da cela moja družina uporablja na mesec 1000 enot za 13,3 EUR :)

Internet pa 14,93 EUR/mesec :)

PS: Lithium, predlagam, da v profilu omogočiš da napišemo koliko kdo porabi za mobilno telefonijo :greensmart: pa da dodaš še pakete od multipaketa :thumbs: Za tuš internet pakete pa isto (posebej): paketi ter cena

Primer:
Mobilni paket: -
Mesečni račun:
Internet paket:
Cena interneta:
Zadnjič spremenil SvetIdej, dne 07. Jun 2011 18:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Rocky napisal/-a:Hja samo s temi telefoni je tak tak, da tušmobil kaj dosti uporabnikov ne pritegne s cenami telefona, žal tukaj gospodari mobitel in njihova opcija "naj naj" za 19€. Ker če gledaš itak džabest + naj naj = 38€/mesec + za 1€ dobiš Samsung Galaxy S2, ki pa je boljši od tega LGja, v vseh pogledih. Sedaj bo pa še simobil "butnil" tako ponudbo za iphone4 ven da adijo... (mam dobre informacije glede cenika pri simobilu). In po mojem je dejstvo da se največ uporabnikov seli ravno zaradi ugodne ponudbe aparatov, ne toliko paketov =)
:baeh:
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a tado »

jest tud, jest tud:=))
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

Rocky napisal/-a:Hja samo s temi telefoni je tak tak, da tušmobil kaj dosti uporabnikov ne pritegne s cenami telefona, žal tukaj gospodari mobitel in njihova opcija "naj naj" za 19€. Ker če gledaš itak džabest + naj naj = 38€/mesec + za 1€ dobiš Samsung Galaxy S2, ki pa je boljši od tega LGja, v vseh pogledih. Sedaj bo pa še simobil "butnil" tako ponudbo za iphone4 ven da adijo... (mam dobre informacije glede cenika pri simobilu). In po mojem je dejstvo da se največ uporabnikov seli ravno zaradi ugodne ponudbe aparatov, ne toliko paketov =)

Imel sem doma do nedavnega enega, ki je na tak način premišljeval :biggrin: , dokler ni začel nekoliko bolj samostojno premišljrvati glede stroškov in nato je dokaj hitro videl in ugotovil, da ni potrebe dodatno metati denarja stran za višje naročnine na mesec :thumbs:


Vzemi ceno telefona v predvidenem paketu ter jo razdeli na 24 mesecev ter prištej zraven, pazi, znesek mesečne položnice in sedaj isto preračunaj še pri predlaganih rešitvah konkurence. Se ti še zdi, da je opcija naj naj dobra izbira, razen za podjetje :biggrin:


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

Ne bit neučakani :biggrin: , pride vse ob svojem času :thumbs:


Lp.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2474
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a lithium »

DreamDesign napisal/-a: PS: Lithium, predlagam, da v profilu omogočiš da napišemo koliko kdo porabi za mobilno telefonijo :greensmart: pa da dodaš še pakete od multipaketa :thumbs: Za tuš internet pakete pa isto (posebej): paketi ter cena
Sem dodal na to-do ;)
Pa nekdo je enkrat omenjal, če je možno na phpBB imeti črto, ki označuje nove prispevke. Moram tudi to preveriti ob priliki. Lithium si vse zapomni ;)
Administrator neuradnega foruma
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

lithium napisal/-a:
DreamDesign napisal/-a: PS: Lithium, predlagam, da v profilu omogočiš da napišemo koliko kdo porabi za mobilno telefonijo :greensmart: pa da dodaš še pakete od multipaketa :thumbs: Za tuš internet pakete pa isto (posebej): paketi ter cena
Sem dodal na to-do ;)
Pa nekdo je enkrat omenjal, če je možno na phpBB imeti črto, ki označuje nove prispevke. Moram tudi to preveriti ob priliki. Lithium si vse zapomni ;)

To za črto je bila moja malenkost, sem se že začel spraševati, če se kaj dogaja na tem področju :biggrin:


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

DreamDesign napisal/-a:No ne vem. Vem, da vsakogar šokiram, ko pravim, da cela moja družina uporablja na mesec 1000 enot za 13,3 EUR :)
Mi je znano to :biggrin: , kolega s starši ima 14,75€ za tri številke v multipaketu 1000.



Lp.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a avgi »

Cenovno je res Tušmobil najbolj ugoden, vsekakor pa je še vedno problem, da ima veliko ljudi vezane anekse na Mobitel... :wallbash:
Slika
Slika
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Safre »

avgi napisal/-a:Cenovno je res Tušmobil najbolj ugoden, vsekakor pa je še vedno problem, da ima veliko ljudi vezane anekse na Mobitel... :wallbash:
Tudi ti bodo počasi potekli ... :joint:
Slika
desyncx
Znanec
Znanec
Prispevkov: 114
Pridružen: 02. Jan 2010 10:12
Telefon: Google nexus 6
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a desyncx »

Pri Tušmobilu so cene res ugodne. Mi pa orng najeda 3G Tušmobil omrežje in to, da moram kdaj ročno nastaviti omrežje. Večkrat kje opazim, da imam Tušmobilovo 3G omrežje in sem nedosegljiv in tudi poklicati ne morem nikoga ( signal 3 ali 4 črtice). Takoj, ko pa spremenim omrežje v 2G, pa vse deluje OK. Sem že to opazil na več lokacijah in z več mobilniki.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

desyncx napisal/-a:Pri Tušmobilu so cene res ugodne. Mi pa orng najeda 3G Tušmobil omrežje in to, da moram kdaj ročno nastaviti omrežje. Večkrat kje opazim, da imam Tušmobilovo 3G omrežje in sem nedosegljiv in tudi poklicati ne morem nikoga ( signal 3 ali 4 črtice). Takoj, ko pa spremenim omrežje v 2G, pa vse deluje OK. Sem že to opazil na več lokacijah in z več mobilniki.
Pokliči 070 700 700 ali pošlji email na info@... ter podaj prijavo ugotovljenega, navedi točno kaj se dogaja, katere točno mobilnike si uporabil ter predvsem kdaj (okviren točen čas je zelo zaželen) in kje (predvsem mikrolokacije-naslov) :thumbs:

Fantje se trudijo, da zadeve na omrežju z optimirajo, tako da so zelo dobrodošli točni podatki iz strani uporabnikov na terenu :thumbs:


Lp.
Rocky
Znanec
Znanec
Prispevkov: 391
Pridružen: 06. Jun 2011 13:51
Telefon: Huawei ideos x5
Znesek računa: 19,90

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Rocky »

delboy napisal/-a:
Rocky napisal/-a:Hja samo s temi telefoni je tak tak, da tušmobil kaj dosti uporabnikov ne pritegne s cenami telefona, žal tukaj gospodari mobitel in njihova opcija "naj naj" za 19€. Ker če gledaš itak džabest + naj naj = 38€/mesec + za 1€ dobiš Samsung Galaxy S2, ki pa je boljši od tega LGja, v vseh pogledih. Sedaj bo pa še simobil "butnil" tako ponudbo za iphone4 ven da adijo... (mam dobre informacije glede cenika pri simobilu). In po mojem je dejstvo da se največ uporabnikov seli ravno zaradi ugodne ponudbe aparatov, ne toliko paketov =)

Imel sem doma do nedavnega enega, ki je na tak način premišljeval :biggrin: , dokler ni začel nekoliko bolj samostojno premišljrvati glede stroškov in nato je dokaj hitro videl in ugotovil, da ni potrebe dodatno metati denarja stran za višje naročnine na mesec :thumbs:


Vzemi ceno telefona v predvidenem paketu ter jo razdeli na 24 mesecev ter prištej zraven, pazi, znesek mesečne položnice in sedaj isto preračunaj še pri predlaganih rešitvah konkurence. Se ti še zdi, da je opcija naj naj dobra izbira, razen za podjetje :biggrin:


Lp.

Nevem kam je zginil moj odgovor... :mislec:

Primerjam orto u nulo in vesolje (paket kjer je največ mladih)
iphone4
tušmobil 449€ (+24*20€) = 929€
orto u nulo 500€ (+24*10€) = 741€

vesolje,orto u nulo, itak džabest. Cena se
SGS2
tušmobil 379€ (+24*20€) = 859
simobil 440€ (+24*10€) = 640 (z mini plus paketom = 24*18€, in je cena telefona 340€ torej skupaj 540€)
mobitel 469€ (+24*20€) = 949

To je glede mladih (študentov in dijakov), ki ponavadi itak ne prekoračijo zakupljenih minut,smsov,podatkov in niso "težki" uporabniki. Pri poslovnih oz. težkih uporabnik pa je v igri tudi sama ponudba določenih paketov... zato pa sem tudi izpostavil mlade, ker sam spadam med študente in vem kako je na stvari =)
Slika
Odgovori