Debata med uporabniki Tušmobila

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

pač nimajo časa programirat, ker se morajo že cel mesec ukvarjati z mano :D
Slika
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a tado »

:ahhh: Glede česa pa, če ni skrivnost? Veš, na TM ni samo 5 ljudi zaposlenih...
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

za vsako številko na multipaketu sem šel posebej v vsako drugo poslovalnico. Bilo je tam nekaj težav (2x). Potem je zaradi multipaketa šel narazen skupni račun (predvideval sem in bilo je točno). Naslednjo stvar sem tudi zakuhal jaz: :joint:
23.03.2011
Uporabnike storitev družbe Tušmobil d.o.o. obveščamo, da bo z dnem 23.04.2011 prišlo do spremembe Pogojev uporabe MULTIPAKETA. Pogoji se spreminjajo v točki 4, ki se dopolni z naslednjim besedilom: »V primeru, ko stranka naredi prehod iz skupine številk, za katere je prejemala skupen račun v MULTIPAKET, na uporabniških straneh wap.tuskabina.si ali spletnem portalu ni mogoč pregled računov, ki so bili izdani pred prehodom.«
Pa zarad tega je šel po gobe tudi trajnik, pa so potem tudi nazaj uštimali :nazdravje:

Še sedaj se spomnim kako je švical iz MMC NM, ko sistem ni pustil mamine številke na multipaket :biggrin: Revežu sem ob 20:30 delal sive lase

Se zavedam, ker imam vse mogoče aktivirano (od skupnega računa, IPv6, ...) sem potem special primer :biggrin: Če je kaj novega grem pa tudi prvi dan v poslovalnico pa rečem moj znameniti stavek: Nič mi ni treba razlagat, vse vem. Naredite mi to, to in to. :koma: Kar prvo naredijo si natisnejo navodila za novo stvar :biggrin: To sem še na Mobitelu delal. Tudi oni so veselo iskali navodila.
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a lithium »

Ko te v MMC zagledajo, jim verjetno gredo lasje pokonci :confused:
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

bolš, da se naučijo na meni :biggrin:

bolje, da se na mojem primeru najdejo napake, kot pa pri enemu ko mu gredo lasje pokonc zakaj ne dela :thumbs:
Zadnjič spremenil SvetIdej, dne 24. Mar 2011 09:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

hmm zakaj pa kopliciraš pa jim delaš sive lase... :greensmart: :koma:
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a avgi »

JtS® napisal/-a:Z uradne strani:
KUL TARIFA
Kul tarifa je najnižja enotna predplačniška tarifa v vsa slovenska omrežja. Kličete lahko samo za 0,08€ na minuto.

Postanite Tušmobilov predplačnik in si s posebnim ukazom vklopite Kul tarifo:

Vtipkajte *121*2*1# in pritisnite tipko za klic.

Za izklop Kul tarife vtipkajte *121*2*2# in pritisnite tipko za klic.
Za preverjanje statusa tarife vtipkajte *121*9# in pritisnite tipko za klic.

Za vklop Kul tarife se uporabniku obračuna enkratni strošek v višini 1,00€. Izklop in preverjanje statusa pa sta brezplačna.

Obračunski interval je 60 sekund

Kul tarifo lahko uporabljajo obstoječi in novi predplačniki Tušmobila.

Uporabnik lahko ima hkrati vklopljeno le eno izmed predplačniških tarif: tušmobilmini, mednarodno tarifo, Kul tarifo ali Sekundno tarifo.
Hvala! :biggrin:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

Deky_ napisal/-a:hmm zakaj pa kopliciraš pa jim delaš sive lase... :greensmart: :koma:
Veš kolikokrat sem bil v m@ poslovalnici. Tušmobil ima večino vklop storitev preko ukaznega niza, zato me v poslovalnicah vidijo zelo poredko :thumbs:

Zelo bi si želel, da bi se dalo spremeniti tudi paket prek bodočega spletnega portala.
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

DreamDesign napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:hmm zakaj pa kopliciraš pa jim delaš sive lase... :greensmart: :koma:
Veš kolikokrat sem bil v m@ poslovalnici. Tušmobil ima večino vklop storitev preko ukaznega niza, zato me v poslovalnicah vidijo zelo poredko :thumbs:
Hvala bogu da majo večinoma storitev prek ukaznega niza za vklop..ker bi vsi delavci bili sivi od tvojih obiskov.. :greensmart: :jezik: :koma: :koma:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

pa zraven šparajo na papirju ;)
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a tado »

Kar je edino prav. Recimo tudi to, da printajo dvo stransko. Meni ni všeč, da ko si odšel iz poslovalnice zi zraven dobil še 6 listov. Zadnjič sem dobil le enega. Je pa malo čudno, kako da pošiljajo pogodbe na dom, a ne bi bilo dovolj da se tista, ki jo podpišeš tam, se izpolni tudi s strani TM. Potem imaš pa doma potem dve. Spet potrata denarja (predvsem pa vpliva na okolje, čeprav minimalnega ampak...).
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a enpir »

pogodba mora biti uradno ožigosana in stopi v veljavo ko jo podpišeta obe strani, torej tudi na samem sedežu podjetja...
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a avgi »

Danes sem pa na Mobitelu doživel pravo komedijo. Šel sem malo poizvedeti paket za mojo mamo, ki poprečno porabi 3-8 EUR (+ naročnina), ker bi jo rad čim prej prenesel drugem operaterju. Nato pa mi začne on razlagati in ponujati pakete ABC...WTF!? Mislim 222 min. = 19,90...meni je šlo kr na smeh :koma:
Slika
Slika
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a delboy »

avgi napisal/-a:Danes sem pa na Mobitelu doživel pravo komedijo. Šel sem malo poizvedeti paket za mojo mamo, ki poprečno porabi 3-8 EUR (+ naročnina), ker bi jo rad čim prej prenesel drugem operaterju. Nato pa mi začne on razlagati in ponujati pakete ABC...WTF!? Mislim 222 min. = 19,90...meni je šlo kr na smeh :koma:
Kakšni črni mobitel neki, ob ponudbo, ki jo ponuja Tušmobil, paket BREZ, Multipaket, klasik 5, itn., si si ti vzel čas za njih :doh:

Če si uporabnik Tušmobil-a, spremeni svoj paket v Multipaket brezmejni ter njeno tel.št. dodaj k svojemu paketu, ziher (bi)ti enote ostajajo/e :biggrin:


Lp.
Uporabniški avatar
avgi
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1125
Pridružen: 11. Sep 2007 13:17
Telefon: Honor 6c
Kraj: Prebold

Re: Debata med uporabniki Tušmobila

Odgovor Napisal/-a avgi »

delboy napisal/-a:
avgi napisal/-a:Danes sem pa na Mobitelu doživel pravo komedijo. Šel sem malo poizvedeti paket za mojo mamo, ki poprečno porabi 3-8 EUR (+ naročnina), ker bi jo rad čim prej prenesel drugem operaterju. Nato pa mi začne on razlagati in ponujati pakete ABC...WTF!? Mislim 222 min. = 19,90...meni je šlo kr na smeh :koma:
Kakšni črni mobitel neki, ob ponudbo, ki jo ponuja Tušmobil, paket BREZ, Multipaket, klasik 5, itn., si si ti vzel čas za njih :doh:

Če si uporabnik Tušmobil-a, spremeni svoj paket v Multipaket brezmejni ter njeno tel.št. dodaj k svojemu paketu, ziher (bi)ti enote ostajajo/e :biggrin:


Lp.
Primarno sem šel poizvedeti kdaj poteče aneks. Hecno mi je bilo to, da ti ponudijo za nekoga, ki porabi 3-8 EUR (in še to so klici v Si.mobil, Tušmobil in Telemach) paket za 19,90!? :wallbash: Potem pa reče bo imela 222 min. "V VSA OMREŽJA"! :butec: in jaz iz prve, pri konkurenci dobim za 9 EUR. :thumbs: Potem pa tista stara zgodba...mi smo ovirani strani agencije, med drugimi pa vam predlagam da pri konkurenci preverite kako je s pokritostjo, saj imamo (Mobitel) najboljšo pokritost! WTF!? :headbash:

Skratka nimajo izbire, ne idej kaj bi strankam ponudili...o tem kaj ponuditi res Tušmobil zmaga! :thumbs:

p.s.: se opravičujem malo čudno sem napisal prejšnji odgovor. Naročnino že ima pri Mobitelu, le paket sem želel spremeniti oz. poizvedeti kdaj lahko grem čim prej drugemu operaterju.
Slika
Slika
Odgovori