Novo pri Telemachu

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

Novo;


Znižana cena SAMSUNG TAB-a v paketu BREZMEJNI X, nova cena je 1€ ob dvo letni vezavi :thumbs:

Lp.
Zadnjič spremenil delboy, dne 09. Feb 2011 20:50, skupaj popravljeno 1 krat.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

Novo;


Na voljo je nova storitev SMS HOROSKOP

Storitev trenutno deluje na zahtevo in se uporabniku zaračuna 1x (le na zahtevo). Horoskop je pripravljen za vsak dan sproti.

Uporabnik lahko pošlje SMS s ključno besedo I HOR »ZNAMENJE« na 1919. Znamenje se lahko tudi krajša z tremi znaki horoskopa npr. SKROPIJON -> SKR

Cena dohodnega sms sporočila je 0,29EUR z DDV, vsak poslani sms pa se koristi iz košarice oz. se zaračuna po veljavnem ceniku.


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

Tisti, kateri ste naročeni na Dnevnik časopis in ob enem čalni DK, boste te dni deležni še dodatne ugodnosti ob sklenitvi naročnine na pakete BREZMEJNI :biggrin: .


Lp.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

TUŠMOBIL IPv6 – PODALJŠANO OBDOBJE TESTIRANJA IPv6 MOBILNEGA OMREŽJA
10.02.2011
Tušmobil bo sodeloval na svetovnem IPv6 dnevu, ki bo potekal 8. junija 2011. Na ta dan bo večina vodilnih ponudnikov internetnih storitev, kot so Google, Facebook, Yahoo, BBC in ostali dostop do svojih vsebin ponudila tudi preko novega IP protokola. Za Slovenijo dogodek koordinira go6 iniciativa, več informacij o dogodku lahko najdete na njihovi spletni strani.
Ob tem Tušmobil obvešča uporabnike, da smo brezplačno testiranje IPv6 protokola prek mobilnega omrežja podaljšali do konca marca 2011, pogoji testiranja ostajajo enaki. Od 9. februarja 2011 pa je Tušmobilova spletna stran (www.tusmobil.si) dostopna tudi prek IPv6 protokola.
vir: http://www.tusmobil.si/novice.html
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Imam še eno vprašanje: jutri mi sedaj poteče dvoletna naročnina...odločil sem se, da paket z novim telefonom za 1x še ne vzamem (najbolj primerna se mi zdi BM1000; za moje trenutne potrebe), torej bi potreboval naročnino, ki bi mi najbolj odgovarjala v primeru, da ga lahko takoj, ko pride men všečen telefon, vzamem.
Ali mi to novo naročnino (brez telefona) oz paket takoj priklopijo?
Uporabniški avatar
SvetIdej
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2924
Pridružen: 26. Jul 2010 09:55
Telefon: Nexus 5
Kontakt:

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a SvetIdej »

v roku 3-4 ur od spremembe paketa ponavadi.
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Kot je rekel prehodnik pred mano ...čakaš tam ene 3 ure do 4 odvisno..kdaj si šel opravit menjavo paketa tist dan..
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Deky_ napisal/-a:Kot je rekel prehodnik pred mano ...čakaš tam ene 3 ure do 4 odvisno..kdaj si šel opravit menjavo paketa tist dan..
Jutri popoldan bom šel.
Pa je možna "prekinitev" recimo paketa BM1000 (brez telefona seveda), ko recimo preide ustrezen telefon s pripadajočim paketom?
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Pa ti je aneks potekel?
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Jap.
Po dveh letih.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

conspiracy napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:Kot je rekel prehodnik pred mano ...čakaš tam ene 3 ure do 4 odvisno..kdaj si šel opravit menjavo paketa tist dan..
Jutri popoldan bom šel.
Pa je možna "prekinitev" recimo paketa BM1000 (brez telefona seveda), ko recimo preide ustrezen telefon s pripadajočim paketom?
Če te prov razumem bi ti rad prekinil naročnino al samo menjal paket?

Praviš da ti je aneks potekel pol ni nobenih ovir za menjavo paketa ali prekinitev naročnine.. ;-)
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Deky_ napisal/-a:
conspiracy napisal/-a:
Deky_ napisal/-a:Kot je rekel prehodnik pred mano ...čakaš tam ene 3 ure do 4 odvisno..kdaj si šel opravit menjavo paketa tist dan..
Jutri popoldan bom šel.
Pa je možna "prekinitev" recimo paketa BM1000 (brez telefona seveda), ko recimo preide ustrezen telefon s pripadajočim paketom?
Če te prov razumem bi ti rad prekinil naročnino al samo menjal paket?

Praviš da ti je aneks potekel pol ni nobenih ovir za menjavo paketa ali prekinitev naročnine.. ;-)
Po dveh letih sem prost hehe!
:)
Sedaj bi vzel najbolj primerno naročnino ali aneks (ne vem kaj se bolj splača), ki bi ga/jo imel, dokler ne pride ustrezen telefon.
Kot sem pa že rekel, mi najbolj odgovarja BM1000.
Ali je možno da potem to naročnino takoj prekinem, ko hočem, ali se bom moral obvezati za eno ali dve leti?
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2391
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Če zamenjaš paket brez nakupa telefona...si prost ker pač menjaš samo paket...ker ni aneksa lahko naročnino prekineš bilo kdaj..
conspiracy
Znanec
Znanec
Prispevkov: 157
Pridružen: 17. Feb 2009 11:03
Telefon: Nexus 5
Kraj: Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a conspiracy »

Deky_ napisal/-a:Če zamenjaš paket brez nakupa telefona...si prost ker pač menjaš samo paket...ker ni aneksa lahko naročnino prekineš bilo kdaj..
Ok kul. Se pravi ga lahko (BM1000) v trenutku, ko preide telefon, prekinem in vzamem telefon + ustrezen paket.
Odgovori