Novo pri Telemachu

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a lithium »

lithium napisal/-a:Ja, to je katastrofalno, kako jim deluje sistem s podaljševanji revolucije...

6.4. sem na portalu vključil stari mami paket mini revolucija. Potem pa kasneje opazil, da ji zaračunava dodatno porabo. Na reklamacijo je bil njihov odgovor sledeč:

Spoštovani,

pristojni oddelek nas je obvestil, da ste dodatni paket Revolucija vklopili 11.3. in je veljala do 10. aprila. Prikaz na portalu Moj Telemach je napačen, saj dodatnega paketa MINI Revolucija niste vklapljali. Svetujemo vam, da stanje preverjate preko ukaznega niza *123# in tipke za klic. Podatki navedeni na portalu so zgolj informativne narave.

Če potrebujete dodatne informacije, pa nas lahko pokličete na 080 22 88 ali nam pišete na info@telemach.si.

Prijazen pozdrav,


To pomeni, da jim polizdelek z imenom moj Telemach sploh ne deluje pravilno. :confused: :headbash:
Seveda ne bo ostalo samo pri tem odgovoru. :hudajeza:
In tako so mi odgovorili danes. :zacuden:
dovolite nam, da se vam opravičimo za daljše čakanje na odgovor.

Želimo poudariti, da razumemo vaše stališče in skrb ter obžalujemo nastale nevšečnosti ob aktivaciji mini revolucije, kljub temu vam želimo pojasniti, da v skladu s splošnimi pogoji velja, da Telemach ne odgovarja za občasno nedelovanje strani oziroma portala, morebitno netočnost informacij in za morebitno škodo, nastalo zaradi uporabe netočnih ali nepopolnih informacij.Glede na navedeno, boste razumeli, da vaši zahtevi ne moremo ugoditi.

Svetujemo vam, da stanje preverjate preko ukaznega niza *123# in tipke za klic.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.
Pa smo mislili seliti tudi poslovno Telefonijo na Telemach. Ni šans! Prej bomo kaj odselili.
Administrator neuradnega foruma
Safre
Moderator
Moderator
Prispevkov: 800
Pridružen: 21. Jan 2009 10:55
Telefon: Galaxy S VII edge

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Safre »

Tudi jaz selim storitve postopoma h konkurenci. Najprej mobilno na A1, čez čas še vse fiksno verjetno na T-2... tu se je srbska mentaliteta očitno preveč globoko zakoreninila.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Slika
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a lithium »

Ja, žal je res tako.
Lansirajo polizdelek, pol pa nekaj flikajo... pa saj ni tako samo pri portalu, tudi EON za smart TV je podobna zgodba...

Škoda časa in živcev. :nevem:
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Danes že 4. dan ko mi žre dobroimetje in ne enot iz Revolucije. Še na pritožbo glede zavajanja za Revolucijo, kjer mi je izpisalo, da mi velja do 29.5.2018 mi niso odgovorili, potem sem 1.5. poslal še za to, da mi kljub vklopljeni Revoluciji žre dobroimetje, ko pošiljam SMS-e in kličem v druga omrežja, potem še da mi zaračunava MMS-e. Za zaračunane SMS-e sem jih kontaktiral tudi na FB 30.4., kjer so priznali napako in podali primer naprej.

Še nobenih odgovorov, danes sem ponovno klical, da še vedno nisem dobil nobenega odgovora in povrnjenega zneska. Je rekla, da bo dala naprej. :bog:

Če še jutri ne bo urejeno, potem pride zraven tudi vikend in mi bo en teden žrlo dobroimetje namesto enot iz Revolucije. :wallbash:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Bajkman napisal/-a:Identična situacija pri meni. V nedeljo polnil 10€. Revolucija 5000 enot do 29.5.2018.
V ponedeljek že brez Revolucije.
Ponovno sem jo moral aktivirati.

Res amatersko.

Mi pa vsaj ne računa za enote saj jih odšteva iz paketa.

@mm1, prosim, javi, kako boš rešil z reklamacijo. Hvala.
Napiši reklamacijo, da ti je pisalo do kdaj velja in da je potem kar izginila. Kar pošlji, več kot nas bo prej bodo uvideli kakšne neumnosti delajo. Ne se jim pustit.
Bajkman napisal/-a:Aja, podobna situacija še pri znancu. 19. aprila polni za 10€. Pošlje besedo Revolucija na 7070. Dobi povratni SMS, da ne more vklopiti Revolucije, saj jo že ima do dober mesec vnaprej.
Nakar 30. aprila ugotovi, da več ne more klicati in da je stanje na računu = 0€.
Tudi on naj jim pošlje reklamacijo. Ne smemo se jim pustiti tako nategovati. :hudajeza:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Bajkman napisal/-a: @mm1, prosim, javi, kako boš rešil z reklamacijo. Hvala.
Dobil sem samo SMS, da je napaka odpravljena in povrnili so mi znesek (tudi za tisto Revolucijo). Niso pa mi vrnili celotnega zneska, ker sem kao nekaj MMS-ov poslal iz omrežja Telekom. Kar ni res, ker imam ročno nastavljeno na Telemach. Tako da je danes poslana nova pritožba. Šalabajzerji... :doh:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 233
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Pri naročniških paketih so povečali količino prenosa podatkov v vseh paketih. Novi paketi sedaj izgledajo takole (v oklepaju je mesečna naročnina ob 24-mesečni vezavi fiksnih naročnikov Telemacha)

VEČ: neomejeni klici znotraj omrežja, neomejeni SMS/MMS, 120 min. v ostala omrežja, 1 GB = 7 € (5,50 €)
ŠE VEČ: neomejeni klici v vsa omrežja, neomejeni SMS/MMS, 25 GB = 16 € (13 €)
NAJVEČ: neomejeni klici v vsa omrežja, neomejeni SMS/MMS, 60 GB, 100 min. za klice iz SLO v EU, 200 MB v ZDA: 26 € (21 €)
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2466
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone12
Dodatni paketi: EON light(150/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a lithium »

Čudno, da ni spremembe cen. Pri stacionarnih storitvah je povečanje hitrosti vedno povezano z dvigom cen. :jezik:
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Hofer Telekom jih drži na ketni. :D

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

S sosednjega foruma: sedaj je mogoče preko ukaznega niza REVOLUCIJA MESECNO na 7070 aktivirati revolucijo na način, da se vsak mesec sama podaljšuje za naslednji mesec. Seveda pa je na računu potrebno imeti zagotovljenih vsaj 6.99€.

Če je morda kdo, tako kot jaz, to spregledal na:
https://telemach.si/mobilna-telefonija/FREE2GO
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Rabim pomoč pri prenosu ene predplačniške Spar Mobil številke na predplačniški sistem Telemach Free2GO. Namreč, s klicem na podporo mi je jasno, da številka spet ne bo prenesena pravočasno. Čas je en delovni dan, če prejmejo zahtevek do 16:00. Ker je ta ura že mimo, se bo štelo, da bodo zahtevek prejeli jutri. Nato bi moral nekdo samo sprožiti postopek in v noči na petek bi morala številka biti prenesena.

131. člen ZEKom-1 tudi določa, da mora številka biti prenesena v enem delovnem dnevu po prejemu.


Če je kdo od zaposlenih na Telemachu, ki lahko zahtevek "da naprej", naj mi prosim, piše na zasebno.


Hvala
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Po dolgem času prejel sms. Slika

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

A je po tisti "Mercator hipermarket" akciji od 22. 2. do 6.3. še kdo zasledil vrednostnice za -50%?

Je za pričakovati, da se bodo še kdaj s 50% popustom?
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 822
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Jaz bi kar potrdil, da bodo in to v Tušu, Mercatorju in trafikak.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 504
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

In to so edini trije, pri katerih se je to so sedaj pojavljalo?

Aja pa Petrol ima tudi včasih neke dvojne enote.. Očitno pa žal ne tudi - 50% popusta.

Res je vsaj meni zelo koristno, da si tukaj izmenjujemo take informacije.
Slika
Odgovori