Novo pri Telemachu

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 243
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

V primeru te vikend akcije ne igra vloge ali si dobil SMS ali ne. Na spletni strani in FB strani je bilo javno objavljeno za vse Free2Go uporabnike. In VSI, ki smo polnili ta vikend 10 € bi morali danes dobiti 10 € bonusa.
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

mm1 napisal/-a:Glede prenosa številke so bile tudi cvetke. V sredo, 24.1.2018 ob 11h dopoldne sem v poslovalnico oddal zahtevek za prenos številke in je bila prenešena šele danes, 29.1.2018. Pa še to, ker sem urgiral.
Jao, takole za dobrodošlico... Nič takega. Kršijo pa zakon in se nič ne sekirajo??? WTF

131. člen ZEKom-1 določa, da mora biti številka aktivirana v enem delovnem dnevu, šteto od trenutka, ko operater, h kateremu bo številka prenesena, prejme podpisano pogodbo o prenosu številke k drugemu operaterju, agencija pa s splošnim aktom podrobneje uredi način izvedbe prenosljivosti številk. Tako Splošni akt o prenosljivosti številk določa, da se šteje, da je zahteva za prenos številke, ki jo je operater prejemnik številke prejel na delovni dan od 8. do 16. ure, v petek pa do 13. ure, prejeta tega delovnega dne. V kolikor torej uporabnik zahtevo za prenos številk podpiše v petek po 13. uri, se, v skladu s Splošnim aktom šteje, da je bila zahteva vložena prvi naslednji delovni dan. Prvi naslednji delovni dan je tako v tem primeru ponedeljek, kar pomeni, da je bil prenos številke izveden znotraj zakonskega roka enega delovnega dne.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Za vsak slučaj še print/screen njihove spletne strani:
Slika

Če bi pisalo, da velja samo za prejemnike SMS, potem ne bi polnil, saj se mi ne bi splačalo..
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 243
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Bravo! Saj ni problema, mogoče sistem zašteka, lepa beseda lepo mesto najde. Ampak ko vidiš, kakšne odgovore ti dajejo nazaj te ima da bi šel tja in jim dal eno okoli kepe.
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Pravkar dobil odgovor z reklamacij:
Spoštovani gospod Xxxx Xxxxx,



obveščamo vas, da smo prejeli vašo pritožbo glede polnitve predplačniškega računa.



Obvestiti vas želimo, da smo vaš preplačniški račun dodatno polnili v znesku 10,00€.



Za nevšečnosti se opravičujemo in verjamemo, da boste naše pojasnilo sprejeli z razumevanjem in vas prijazno pozdravljamo.



Za dodatne informacije smo vam na voljo na brezplačni številki 080 22 88 ali na elektronskem naslovu info@telemach.si.



Lep pozdrav.
Tako da vsaj hitro rešeno, prej ne bi moglo biti. Palec gor za Telemach... :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 829
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Palec dol do tega sploh nebi smelo priti.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 243
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Ma kakšen palec gor. Z njimi se moraš dobesedno boriti za zadevo, katera ti itak pripada. In potem imaš na nasprotni strani še take "zvezde" med svetovalci, da te srat prime.
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Ja, pri vseh svetovalcih na klicnem centru do sedaj, sem jasno zaznal, da ne vedo, kaj govorijo. Niso suvereni, kot je to primer pri A1, kjer se dobro čuti, da so podučeni, da ti suvereno podajo informacijo, da vedo, kaj govorijo.

Tukaj pa se mora za vsako stvar nekam pozanimat, čakaš, nato ti poda napačne informacije.

Trditev, da je za prenos rok 3 dni, da ti to trdijo kar ekipno... :headbash: Celo na njihovem lastnem zahtevku pa piše, da je rok en dan... In ko jim omeniš 131. člen ZEKom-1, še kar trdijo svoje, ali pa utihnejo, spremenijo tematiko.

Moj prenos z BOB-a na HoT, s HoT-a na SPAR, vse gladko, enostavno, takoj v noči na naslednji dan, tukaj pa... Žal nimam besed. V četrtek po 17 uri prejeli zahtevek, šteto bi moralo biti, da so ga prejeli v petek ob 8:00, številka pa prenešena v noči na danes.

Isto ima kolega problem, na email oddal zahtevek v nedeljo, danes še ni prenešeno, pravkar jih kliče, naj ne kršijo ZEKom-1. Ob mojem opozorilu kršenja sem dobil odgovor, naj podam reklamacijo, če mi kaj ni prav.
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Pozdravljeni,
obveščamo vas, da bomo vsem uporabnikom, ki bodo v mesecu februarju na predplačniškem paketu Free2GO vklopili tarifo »REVOLUCIJA«, namesto 2.000 ENOT vklopili kar 10.000 ENOT, ki jih bodo lahko porabili za prenos podatkov ali za klice v ostala slovenska omrežja.
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 829
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

To sem čakal. Jupi :D

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

sicer nisem dobil uradnega obvestila, samo prepisal sem z Alter foruma.

Uporabnik, kateri je to napisal, pa ima 5 zvezdic. Mislim, da je kredibilen in da mu lahko verjamemo.

LP
Slika
Uporabniški avatar
green
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 829
Pridružen: 09. Okt 2013 17:15
Telemach paket: free2go revolucija
Telefon: Google Pixel 6 Pro
Dodatni paketi: Net2Go
Kraj: Črnomelj

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a green »

Danes ne moreš nobenemu verjeti. Počakamo do ju3 na potrditev.

Poslano z mojega SM-G955F z uporabo Tapatalk
Slika :thumbs:
Slika
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Skratka, je preverjena informacija, brez skrbi. Več pa je napisal @ememko na Alterju... ;)
Slika
Uporabniški avatar
mm1
Znanec
Znanec
Prispevkov: 243
Pridružen: 27. Feb 2017 14:53
Telemach paket: Free2Go Revolucija

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a mm1 »

Trenutna Revolucija se mi izteče ravno 28. februarja, kar pomeni, da novo lahko vklopim 1. marca. :biggrin: :greensmart: :koma: :joint: :hahaha:
Slika Revolucionar od 30.01.2018 :)
Bajkman
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 513
Pridružen: 09. Dec 2011 11:30

Re: Novo pri Telemachu

Odgovor Napisal/-a Bajkman »

Shajcaj teh 2000 enot in lahko pred koncem feb ponovno aktiviraš Revolucijo, tokrat 10.000 enot... :biggrin: :thumbs:
Slika
Odgovori