Novo pri Telemachu

Splošno o Telemachovi mobilni telefoniji
Odgovori
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

enpir napisal/-a: Kdaj bo za razčlenjeni račun omogočeno?
As soon as posible :jezik: , hec, v kolikor še ni, nekje do konca meseca :thumbs:


Lp.
delboy
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1363
Pridružen: 03. Mar 2010 20:06

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a delboy »

tado napisal/-a:Rabimo še net kot net preverjanje porabe in klice. Zanima me, ali deluje pregled računov na tuškabini. Glede Monete pa naj je še nekaj časa ne bi bilo pri Tušmobilu, vsaj tako pravijo pri nas v firmi. Al pa nič nočejo povedat.
Na Tuškabini že imaš možnost pregleda arhiv računov, vključujoč tudi SKLIC le teh.

Glede Monete lahko povem samo sledeče :greensmart: , kmalu bomo lahko :nazdravje: tudi za to storitev.


Lp.
Uporabniški avatar
lithium
Administrator
Administrator
Prispevkov: 2473
Pridružen: 17. Apr 2007 16:49
Telemach paket: Free2Go Revolucija
Telefon: iPhone14 Pro
Dodatni paketi: EON light(200/50net)
Kraj: Celje

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a lithium »

Odlično!! :nazdravje:
Administrator neuradnega foruma
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Ma to je PERFEKTNO!!!
Slika
blue007

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a blue007 »

Se kaj ve o UMTS 900?
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

Namesto papirnatih bonov sedaj tvoj mobilni telefon
Prehod na nov sistem subvencionirane študentske prehrane ti omogoča, da enostavno in brez papirnatih bonov koristiš ugodnosti, ki jih zagotavlja študentska organizacija.

Svoj mobilni telefon sedaj lahko uporabljaš kot identifikator za koriščenje subvencionirane študentske prehrane.
Uporaba storitve je brezplačna!
Koraki, ki jih moraš opraviti pred prvo uporabo storitve:


* Spletni predvpis v sistem (http://www.studentska-prehrana.si)
* Registracija mobilnega telefona oz. tvoje številke (na točki SŠP)
* Aktivacija uporabniškega računa na spletnem portalu (http://www.studentska-prehrana.si)


Na spletni strani http://www.studentska-prehrana.si, kjer se boš registriral, so ti na voljo aktualne novice, seznam točk SŠP in seznam gostinskih lokalov, kjer lahko uporabljaš novo storitev.

Hkrati je na spletni strani na voljo tudi pregled tvojega trenutnega stanja subvencij - koliko si jih že koristil in koliko ti jih še ostane za tekoči mesec.

Za več informacij obišči http://www.studentska-prehrana.si

Dober tek ti želi Tušmobil!
vir: http://www.tusmobil.si/index.php?option ... Itemid=139
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

blue007 napisal/-a:Se kaj ve o UMTS 900?
Pa a nisi s tem ti najbolj seznanjen?
Slika
blue007

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a blue007 »

sedaj ne vem nič. Ne duha ne sluha če se kaj dela na tem.
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Ojoj. No v glavnem, še enkrat me zanima, a vsem dela pregled računov na Tuškabini. Meni ne deluje. Kličem danes na HD pa mi reče ženska "to mora vse delovati..." pa rečem da meni ne, pa je bla kar tiho. Sem se ji lepo zahvalil da ne bi bil zatežen. Na koga naj se obrnem?
Slika
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a enpir »

če maš številko na podjetje (predvidevam da na engrotuš), ti ne bo delovalo, ker ne more kar vsak gledat računa od podjetja ;) če maš pa na privat, pa javi na info@tusmobil.si pa bojo preverl...
Uporabniški avatar
tado
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 997
Pridružen: 14. Nov 2007 11:05
Telemach paket: FREE2GO Revolucija
Telefon: Alcatel Idol 3 4.7
Znesek računa: 7 €
Kraj: Perth (Scotland)/Kranj

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a tado »

Ne, ne nisem na tako visokem položaju. Tp je moja privat cifra. Bom preizkusil. Sem pa od tam ja:=)
Slika
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

tado napisal/-a:Ojoj. No v glavnem, še enkrat me zanima, a vsem dela pregled računov na Tuškabini. Meni ne deluje. Kličem danes na HD pa mi reče ženska "to mora vse delovati..." pa rečem da meni ne, pa je bla kar tiho. Sem se ji lepo zahvalil da ne bi bil zatežen. Na koga naj se obrnem?
Sem sam imel isti problem..piši jim na meil.. opiši napako svoje podatke daj in model telefona ..in bojo uredili meni so in zdej deluje... :biggrin:
Uporabniški avatar
enpir
Stari maček
Stari maček
Prispevkov: 1174
Pridružen: 27. Okt 2009 09:24
Telemach paket: SEVEC

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a enpir »

ravnokar opazil, da si lahko sedaj tudi razčlenjeni račun izklopimo/vklopimo preko USSD-ja in sicer:
za aktivacijo: *121*3*1#
za deaktivacijo: *121*3*2#.

na info@ pravijo, da bo kmalu omogočeno tudi preko tuškabine...

:)
kolos
Znanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 28. Avg 2008 16:15

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a kolos »

Upam, da razčlenjeni račun kmalu dobimo v tuškabini. Dobro je imeti informacijo kako so ti obračunali porabo, vendar zato res ni potrebe po kilometrskem papirnatem računu. Pri TušTelekomovi IP telefoniji je elektronski pregled porabe že lep čas rešen.
Deky_
Specialec
Specialec
Prispevkov: 2394
Pridružen: 14. Avg 2007 08:57
Telefon: Samsung Galaxy S23u.
Kraj: Postojna

Re: Novo pri Tušmobilu

Odgovor Napisal/-a Deky_ »

VKLOP DODATNIH PAKETOV IN TARIF ENOSTAVNO PREKO TELEFONA 21.06.2010
Za vklop dodatnih naročniških paketov ali dodatnih mednarodnih tarif vam ni treba več hoditi na Tušmobilova prodajna
mesta. Odslej jih lahko enostavno v samo nekaj korakih vklopite kar preko svojega mobilnega telefona.

Vam že pred iztekom meseca zmanjka minut za klice, SMS ali MMS sporočil v vašem naročniškem paketu? Veliko uporabljate prenos podatkov preko mobilnega telefona? Potem zagotovo potrebujete dodatni paket. Z dodatnimi paketi lahko
po zelo ugodnih cenah dokupite paket storitev, ki jih največ uporabljate. Odslej le v nekaj enostavnih korakih kar preko mobilnega telefona. Tukaj preverite kateri dodatni paketi so vam na voljo in izberite pravega.

Veliko kličete iz Slovenije v tuje države? Se to pozna na vašem mesečnem računu? Tušmobilove mednarodne tarife vam ponujajo rešitev za znižanje stroškov. Vključite izbrano tarifo in v tujino boste klicali že od 15 centov/minuto. Izbirate lahko med naslednjimi območji: Balkan, Evropa, Amerika, Orient. Za podjetja pa je primerna predvsem Export –Import
tarifa v katero smo vključili gospodarsko pomembne države iz različnih celin. Podroben seznam držav, ki so vključene v posameznem območju, preverite tukaj. vir: http://www.tusmobil.si/index.php?option ... &Itemid=24
Odgovori